Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Бізнес-школа Sea-Wee. Історія чернігівчанки Наталки Висоцької

За кожним обличчям на фото із занять у бізнес-школі Sea-Wee стоїть своя життєва історія опалена війною. Ось 27-річна чернігівчанка Наталка Висоцька. Народилась і виросла у родині підприємців і завжди хотіла почати власну справу. Але боялась.

На початку повномасштабного вторгеннення у 2022 році її родина не змогла виїхати із Чернігова через стареньких родичів, яких треба доглядати. Третього березня 2022 року ворожа ракета влучила в дім бабусі. Батько Наталки загинув.

У мороку війни здавалося, що виходу не буде. Коли закінчилася їжа для улюбленої собаки, її довелось годувати навіть карасями, яких під обстрілами ловив сусід. Одночасно підгодовувала покинутих собак. Їх було дуже багато. Годувала усім що знаходилось.

Сьогодні згадує, що почала свій бізнес із закупки вакууматора. Несподівано бізнес почав приносити прибуткі набагато більші, ніж вона очікувала. І це мотивувало розвиватись.

Паралельно з бізнесом, дівчина продовжує турбуватись про покинутих тварин, контактує з волонтерами та притулками. Емоційно обурюється, що навіть її постачальники часто зневажливо ставляться до собак і вважають, що якість їжі для них не важлива.

Наталка категорично з цим не згодна і планомірно розвиває свою справу. Для цього прийшла вчитися у бізнес-школі Sea-Wee. За грант планує купити дегідратор і морозильну камеру.

Дівчина розповідає, що подолати страх перед втіленням власної справи їй допомагає спогад про батька, який втратив бізнес через ковід, а після нього так і не встиг почати якусь справу, бо загинув. Тепер Наталка впевнена, що нема чого чекати чи відкладати «на потім». Потрібно брати і робити.

Нагадаємо, що за три дні навчання у Чернігові слухачки дізнались як працювати з риноком і клієнтами, які сьогодні діють правила реєстрації бізнесу та документообігу, ведення бухгалтерії, маркетингу та реклами.

Зараз вони пишуть бізнес-плани за підтримки менторів, а саме у ці дні триває другий етап навчання для жительок Києві і Київської області.

Бізнес-школа Sea-Wee - один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт передбачає підтримку жінок, що втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 17 жовтня 2023


Тегиправа жінок,   бізнес,   самозайнятість

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.