Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Бундесрат ініціював введення «жіночої» квоти у керівництві німецьких компаній

Бундесрат, представницький орган федеральних земель Німеччини, у п'ятницю проголосував за ініціативу, яка передбачає законодавче закріплення, так званої, «жіночої» квоти у керівних органах великих німецьких компаній.

Про це повідомила прес-служба бундесрату, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.

«Внесену на розгляд бундесрату пропозицію урядів Гамбурга та Бранденбургу підтримала більшість федеральних земель», - наголошується у повідомленні. Відповідну законодавчу ініціативу відправлено на розгляд до палати депутатів (бундестагу).

Ініціатива передбачає законодавчо закріпити частку жінок у керівних органах 30 компаній, що входять до списку німецького фондового індексу DAX. Зокрема, з 2018 року пропонується ввести обов'язкову «жіночу» квоту у 20%, а з 2023 року - у 40%.

Міністр праці ФРН Урсула фон дер Лайєн привітала нову законодавчу ініціативу. За її даними, серед членів наглядових рад провідних німецьких компаній жінки складають на сьогодні лише 13%. На її погляд, в управлінських бізнес-структурах доля жінок має бути не меншою за 30%.

«У малому та середньому бізнесі жінки все частіше відіграють керуючу роль, але у випадку великих концернів влада роками переходить від чоловіків до чоловіків», - заявила вона.
 


Джерело: УКРІНФОРМ 22 вересня 2012


ТегиНімеччина,   кар'єра жінки,   квотування,   жінки у бізнасі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.