Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Британських лікарів звинувачують в абортах "за статевою ознакою"

Міністерство охорони здоров'я Великої Британії розпочало розслідування повідомлень про те, що лікарі погоджувалися роботи аборти через стать ненароджених малюків.

Британська газета Dailу Telegraph заявила, що її співробітникам вдалося таємно зняти лікарів у кількох британських клініках, де роблять аборти.

Ті лікарі начебто погоджувалися перервати вагітність, коли жінка заявляла, що не хоче дитину через її стать.

Міністр охорони здоров'я Ендрю Ленслі назвав такий статевий відбір "незаконним та аморальним" та наказав провести розслідування.

"Я надзвичайно стурбований цими обвинуваченнями. Я попроси своїх підлеглих зайнятися цією справою негайно", - сказав він.

Міністерство охорони здоров'я каже, що звернеться до Загальної медично ради, щоби розслідувати конкретні випадки, а головний медик Англії письмо звернеться до всіх клінік, де роблять аборти, і нагадає їм "про їхню відповідальність".

Спільнота захисту ненароджених дітей назвала аборти за статевою ознакою "неуникним наслідком" легкого доступу до абортів.

Telegraph у своїй статті пише, що лікарі були готові фальсифікувати документи, щоби приховати незаконну процедуру.

Репортери газети супроводжували дев'ятьох вагітних жінок, які відправилися до клінік у різних частинах країни.

У трьох випадках, пише Telegraph, вдалося записати, як лікарі погодилися перервати вагітність після того, як жінки заявляли, що не хочуть дитину через її стать.

"Деякі невинні людські істоти виявляються занадто незручними, щоби жити"

Ентоні Озімік, Спільнота захисту ненароджених дітей

Клініки, які були згадані у матеріалі, виступили з заявами: одна, в Манчестері, сказала, що призупинила контакт з залученим лікарем, інша - заявила, що дуже серйозне сприйняла звинувачення і розпочинає власне розслідування.

"Британська медична євгеніка"

Менеджер з комунікацій Спільноти захисту ненароджених дітей Ентоні Озімік вважає, що розслідування газети показало, що в сучасній британській медицині існує євгеніка: "коли деякі невинні людські істоти виявляються занадто незручними, щоби жити".

В Англії, Вельсі та Шотландії аборти дозволені до 24-го тижня вагітності за певних умов, зокрема, якщо вагітність створює більше ризиків для здоров'я матері, ніж аборт; якщо є реальний ризик, що ненароджена дитина має серйозні фізичні чи розумові вади тощо.

Обмеження щодо абортів після 24-го тижня вагітності є суворішими. Наприклад, у Північній Ірландії аборти заборонені, крім випадків, коли життя матері - під загрозою.

Доктор Джилліан Локвуд, медичний директор клініки, що лікує безпліддя, називає повідомлення такими, що викликають занепокоєння.

"Повідомляють про випадки, коли в жінок були кілька хлопчиків чи дівчаток, або ж в родині був цей новий підхід щодо балансування, коли пари хотіли лише двох дітей і різної статі", - каже доктор Локвуд.

Тоні Фальконер, президент Королівського коледжу акушерства та гінекології, каже, що існують соціальні та культурні мотиви, чому люди вважають одну стать "кращою" за іншу, і ці мотиви потребують подальших досліджень.


Джерело: BBC 26 лютого 2012


ТегиВеликобританія,   здоров'я,   аборт,   демографія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.