Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Богатирьова: право робити аборт чи ні залишимо за українками

Віце-прем'єр з гуманітарних питань, міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова вважає заборону на проведення операцій з переривання вагітності в Україні ризикованою.

«Чи потрібно забороняти (аборти. - ред.)? У нас була практика у Радянському Союзі, був досвід, коли операція була офіційно заборонена та жорстоко каралася до 53-го року, і статистика тоді була жахливою», - нагадала вона на прес-конференції у п'ятницю у Києві.

За словами міністра, на сьогоднішній день Україна недалеко пішла від 1953 року в усвідомленні того, що «якщо щось потрібно зробити, людина знайде шлях і знайде того, хто цю послугу надасть».

При цьому, відповідаючи на запитання про ставлення до заборони абортів, Богатирьова заявила: «Ризик повернення (до досвіду Радянського Союзу. - ред.) і заганяння цієї операції у підпілля зробить нам надзвичайно погану послугу».

Голова МОЗ зазначила, що вона погано ставиться до абортів, однак підкреслила: «Цей вибір ми повинні залишити за людиною».

На початку березня глави Української греко-католицької церкви та Римо-католицької церкви звернулися до Верховної Ради України із закликом змінити законодавство і заборонити в Україні аборти.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я повідомило, що за останні десять років кількість абортів в Україні зменшилась у 6 разів. Якщо у 90-х роках цим методом намагалися регулювати кількість дітей у родині близько 1 млн жінок, то у 2011 р. було здійснено 156 193 аборти.


Джерело: Радіо Ера 31 березня 2012


Тегизаборона на аборт,   Раїса Богатирьова,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми