Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Арт-терапії у Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні

 Сьогодні всім українцям без винятку слід приділяти особливу увагу своєму фізичному здоров’ю. Науковці довели, що фізична активність позитивно впливає на когнітивні функції, допомагає знизити занепокоєння, тривожність, депресивні симптоми, покращує настрій та самопочуття. А ще – допомагає боротися зі стресом! Недарма психологи активно нині застосовують такий вид арт-терапії, як танцювальну терапію. У ній фахівці використовують рух як основу розвитку фізичного, соціального і духовного життя людини. І застосовують її для боротьби з широким колом проблем.

Танцювальну терапію випробували на собі і відвідувачки Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні Жіночого консорціуму України. Прості і не дуже рухи, м’які ритми, відсутність вимог щодо фізичної підготовки –це все сприяло тому, що жінки і дівчата могли зануритися в психотерапевтичний танець. І це все під уважним керівництвом нашої досвідченої тренерки. Після аеробного заняття, що задіяло в роботу все тіло, – перейшли до релаксу з елементами духовних практик. Ця частина заняття допомагає стабілізувати нервову систему, прислухатися до відчуттів у тілі, щоб робота з ним була усвідомленою. Завдяки цьому тіло наповнюється відчуттям упевненості, радості та позитиву.

Команда Простору наголошує – не забуваймо піклуватися про себе! А ще – запрошує жінок і дівчат Херсона та області на заняття йоги, косметології, пошиття з льону, арт-терапевтичні заняття, психологічні та юридичні консультації, інформаційні сесії та приємне спілкування у дружньому жіночому колі! Приділіть уваги собі трошечки більше, і результат не забариться. Якщо зацікавилися – уважно дивіться розклад на наших сторінках і плануйте активності, які вас зацікавили.

З усіх питань звертайтеся на номер:

+38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp

Або пишіть на електронну адресу: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

Нагадаємо, Безпечний простір для жінок і дівчат у Херсоні реалізує Жіночий консорціум України за підтримки International Medical Corps та фінансування Уряду Канади. Також щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка" https://www.facebook.com/uspishnajinka .

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність організації Жіночий консорціум України і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади.


Джерело: Жіночий консорціум України 23 серпня 2023


Тегипсихологія,   допомога,   арт-терапія

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.