Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Аргентинського радіоведучого зобов'язали запрошувати на ефіри феміністок

Суд звинуватив ведучого аргентинської радіостанції Radio 10 Анхеля Етчекопара в сексизмі та мізогінії й зобов'язав його запрошувати на ефіри феміністок.

Таке рішення місцевий суд ухвалив після того, як радіоведучий досяг угоди з прокурорами, повідомляє ВВС Україна.

Протягом п'яти місяців пан Етчекопар повинен щотижня в ефірі спілкуватися з феміністками, не перебивати їх протягом 10 хвилин і не критикувати після того, як вони завершать свій виступ.

Раніше в своїй передачі чоловік нерідко називав феміністок «фемінацистками» і «жахливими людьми».

Прокурори звинуватили Етчекопара в гендерній дискримінації та мізогінії, зокрема, у «неповажних, образливих і дискримінаційних» випадах на адресу жінок.

Радіоведучий, проте, зміг переконати слідчих у готовності змінити свою поведінку. Суддя погодилася встановити для чоловіка випробувальний термін замість повноцінного покарання.

Прокурори нададуть Анхелю Етчекопару перелік імен експерів із питань гендеру, яких він зможе запросити до себе на програму.

Окрім того, ведучого Radio 10 зобов'язали протягом року уникати дискримінаційних висловлювань, а також робити благодійні внески на користь католицької організації.

Якщо він порушить умови угоди зі слідством, справу проти нього поновлять.

ВВС нагадує, що аргентинський парламент схвалив закон, який зобов'язує всіх держслужбовців пройти тренінг щодо питань гендерної рівності. Закон назвали на честь Мікаели Гарсії – 21-річної дівчини, яку торік викрали, зґвалтували й убили. Трагічний випадок активно обговорювався в медіа країни та призвів до численних демонстрацій.


Джерело: detector.media 27 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.