Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Аргентинського радіоведучого зобов'язали запрошувати на ефіри феміністок

Суд звинуватив ведучого аргентинської радіостанції Radio 10 Анхеля Етчекопара в сексизмі та мізогінії й зобов'язав його запрошувати на ефіри феміністок.

Таке рішення місцевий суд ухвалив після того, як радіоведучий досяг угоди з прокурорами, повідомляє ВВС Україна.

Протягом п'яти місяців пан Етчекопар повинен щотижня в ефірі спілкуватися з феміністками, не перебивати їх протягом 10 хвилин і не критикувати після того, як вони завершать свій виступ.

Раніше в своїй передачі чоловік нерідко називав феміністок «фемінацистками» і «жахливими людьми».

Прокурори звинуватили Етчекопара в гендерній дискримінації та мізогінії, зокрема, у «неповажних, образливих і дискримінаційних» випадах на адресу жінок.

Радіоведучий, проте, зміг переконати слідчих у готовності змінити свою поведінку. Суддя погодилася встановити для чоловіка випробувальний термін замість повноцінного покарання.

Прокурори нададуть Анхелю Етчекопару перелік імен експерів із питань гендеру, яких він зможе запросити до себе на програму.

Окрім того, ведучого Radio 10 зобов'язали протягом року уникати дискримінаційних висловлювань, а також робити благодійні внески на користь католицької організації.

Якщо він порушить умови угоди зі слідством, справу проти нього поновлять.

ВВС нагадує, що аргентинський парламент схвалив закон, який зобов'язує всіх держслужбовців пройти тренінг щодо питань гендерної рівності. Закон назвали на честь Мікаели Гарсії – 21-річної дівчини, яку торік викрали, зґвалтували й убили. Трагічний випадок активно обговорювався в медіа країни та призвів до численних демонстрацій.


Джерело: detector.media 27 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок