Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Американські футболістки проти нерівності: вимагають підняти призові, судяться з власною федерацією футболу

Незадовго до старту жіночого ЧС з футболу американські футболістки організували лінію одягу, щоб привернути увагу до гендерної нерівності. Це актуальна тема для футболу в США, де жіноча збірна виграла всіе а чоловічу навіть не відібрали на останній ЧС - але заробля.ть чоловіки більше.

Футболістки збірної США Меган Рапіно, Тобін Хіт і Крістен Прес, а також колишній гравець американської команди Меган Клінгенберг (всі вони - чемпіонки світу 2015 року) запустили компанію з виробництва одягу Re-Inc. Економічна мета - створити велику фірму, що займається не тільки випуском одягу, а й технологіями, б'юті-індустрією і здоров'ям. Глобальна - звернути увагу на нерівність і дискримінацію жінок в спорті та бізнесі.

«Наша мета - не просто заробити. Ми хочемо змінити систему», - розповідає Прес.

Перша футболка від Re-Inc надійшла в продаж 5 червня - за тиждень до старту США на чемпіонаті світу. На футболці - принт зі зміненим гаслом Французької революції: «Liberté, égalité, defendez» («Свобода, рівність, захист»). Останнє слово в оригінальному девізу «fraternité» («братерство») замінено на «захист» не просто так: по-перше, це пов'язано із захистом титулу ЧС, а головне - це нагадування федерації футболу, що спортсменки ущемлені в своєму праві заробляти нарівні з чоловіками.

«Може, нам вдасться заснувати компанію і керувати нею абсолютно по-новому? Що, якщо ми надихнемо іншу компанію на дії? Або вже існуючі фірми змінять свій підхід до ведення справ? І суспільство почне боротися з тим, з чим ми самі мали справу?»- запитує Рапіно.


Джерело: sports.ru 10 червня 2019


Тегигендерна нерівність,   США,   спорт

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.