Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Американки будуть заробляти нарівні з чоловіками в 2058

Мешканки Сполучених Штатів зможуть заробляти стільки ж, скільки і чоловіки країни тільки до 2058. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Рівність у заробітних платах буде досягнута тільки за умови, якщо не зміниться тенденція в рівні оплати праці представникам різних статей, яка  почалась у 60-х роках минулого століття.

Згідно з дослідженням Інституту жіночої політики, навіть найрозвиненіші держави не змогли усунути нерівність між заробітками чоловіків і жінок.

Найпрогресивнішим в США штатом у цьому питанні є Флорида - розрив у заробітках уже дуже незначний, однак і там дисбаланс буде подоланий тільки до 2038.

А звання самого відсталого регіону присуджено штату Вайомінг, де різниця між зарплатами чоловіків і жінок зрівняється вже в наступному столітті - в 2159.

Раніше Бюро статистики праці Сполучених Штатів повідомляло, що третина населення США старше 16 років не працює і не намагається працевлаштуватися.

Фахівці розповіли, що причиною є старіння покоління бейбі-буму 1946-1964 років. Саме ці люди складали основну частину трудового населення країни в 2000 році, коли їм було до 54 років.
 


Джерело: Экономика сегодня 17 березня 2015


Тегигендерна нерівність,   США,   права жінок,   ринок праці,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.