Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Адміністрація Трампа заборонила американським посольствам вивішувати прапори ЛГБТ на флагштоках

Адміністрація президента США Дональда Трампа відмовляє забороною у відповідь на прохання вивісити прапори ЛГБТ на флагштоках посольств Сполучених Штатів у зв'язку з нагоди святкування місяця гордості ЛГБТ. Про це повідомляє NBC News, яке приводить коментарі 3 дипломатів США.

З таким проханням до Державного департаменту звернулись декілька американських посольств - Німеччини, Ізраїлю, Бразилії та Латвії.

Зазначається, що посольствам все ж таки дозволили розміщувати прапори в інших місцях на території посольств, але не на флагштоках.

"Ця заборона на підняття прапора на офіційному флагштоку суперечить обіцянкам (президента США Дональда) Трампа бути лідером у підтримці прав ЛГБТ за кордоном. При адміністрації (екс-президента США Барака) Обами уряд надав дозвіл посольствам за кордоном піднімати прапор гордості протягом червня", - зазначає видання.

Як повідомляв УНН, у рейтингу "Райдужна Європа" щодо ситуації захисту прав ЛГБТ Україна зайняла 35 місце з 49.


Джерело: УНН 10 червня 2019


ТегиСША,   ЛГБТ

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.