7 застарілих правил побачень, про які пора забути
Нас привчили думати, що побачення підкоряються певним правилам, але правила старіють.
Пам'ятаєте, як у старших класах школи ви почали зустрічатися з хлопчиком, і найкраща подруга зачитувала вам довгий список правил, який потрібно запам'ятати? «Не дзвони перша», «не цілуйся на першому побаченні», «не будь занадто нав'язливою». Улюблені романтичні комедії тільки підтверджували ці «правила» і вчили нас: потрібно бути крутою, не морочитися з-за відносин, не набридати йому і не сходити з розуму. Найкраще, що можна зробити, — чекати прекрасного принца, який все зробить сам. Але побачення потрібні для того, щоб знайти бажане. Забудьте про правила. Розберіться, чого ви хочете і що вам потрібно. Сім правил, про яких давно треба забути, передає Ukr.Media.
Не цілуватися на першому побаченні
Зазвичай на першому побаченні ми намагаємося пізнати людину і зрозуміти, чи варто йти на другу зустріч. Але навіть у цій ситуації фізичний контакт має значення. У кожного свій рівень комфорту. Одні цілуються ще до того, як почнуть зустрічатися, інші цілий місяць чекають, щоб поцілувати партнера в щоку. Правила не повинні визначати рівень комфорту у фізичному плані. Тільки вам вирішувати, цілуватися на першому побаченні, чи ні. І що б ви не вибрали, це не зробить вас краще або гірше.
Чекати, що за все заплатить чоловік
Спочатку оплата рахунку асоціювалася з владою. Чоловіки платили тому, що жінки не працювали і не мали джерела доходу. Але тепер ми працюючі, енергійні і наділені владою жінки, які гідні рівних собі партнерів. Так чому ми чекаємо, що чоловік буде платити за нас? Платите навпіл за вечерю і за таксі, щоб дістатися додому. Не дарма ми носимо штани нарівні з чоловіками.
Не погоджуватися на щось більше ніж поцілунок раніше третього побачення
Давайте відкинемо всі правила, які диктують, що ви можете і не можете робити зі своїм тілом, і які терміни потрібно дотримуватися. Якщо спалахнула пристрасть, встановіть власні правила. Що б ви зробили на першому, другому або третьому побаченні, це не вплине на ваше майбутнє в ролі гарної дружини. Якщо чоловік засудить вас за це, з них явно не варто зустрічатися.
Не знайомити з батьками
Якщо ви не хочете знайомити потенційного партнера з батьками або друзями — це нормально. Але якщо ви випадково зіткнулися зі своєю матір'ю в торговому центрі, не потрібно впадати у паніку. У будь-якому випадку ми повинні бути відкритими з приводу своїх бажань та очікувань від відносин. Знайомство з батьками або друзями не повинно відлякувати або бентежити вашого потенційного партнера. Рідні і друзі — це велика і важлива частина нашого життя. Якщо ви не хочете ізолювати їх від потенційного романтичного партнера, не робіть цього.
Не вірити в дружбу між чоловіком і жінкою
Якщо ми виступаємо за гендерну рівність, це означає, що ми повинні дивитися на представника протилежної статі як на людину в цілому. Ми можемо веселитися разом з ним, насолоджуватися його суспільством, розмовляти і цінувати його без романтичного підтексту. Щасливі відносини дійсно часто починаються з дружби. Але якщо вам приємно проводити час з чоловіком і при цьому між вами немає іскри, не списуйте його з рахунків як ще один невдалий роман. Можливо, ви знайшли собі відмінного друга.
Чекати, що він зробить перший крок
Якщо ви зробите перший крок, це заощадить багато часу і енергії. Наприклад, вам більше не доведеться сидіти з телефоном в руці і чекати його дзвінка. Якщо ж ви зустріли чоловіка, який не готовий зустрічатися з сильною незалежною жінкою, яка точно знає, чого вона хоче, не варто витрачати на нього час.
Зображати неприступну
Нам здається, що партнер, який менше дбає про відносини, має в них більше сили. Але невже головне в любові — це влада? Піклуватися про стосунки — це не погано, як ми звикли думати. Це нормально. Ми повинні піклуватися один про одного. Так яка різниця, ким ви будете в парі: «занадто сильної» або тієї, хто «більше піклується»? Будьте щирі у своїх почуттях і бажаннях. Коли ви знайдете людину, яка вам насправді небайдужий, не варто зображати з себе неприступну.
Джерело: ukr.media 25 червня 2018