Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

4 факти, які демонструють становище жінок в бізнесі

22 вересня 1949 була заснована Американська Асоціація жінок-підприємців - відтоді цей день щорічно відзначається як свято бізнесвумен. Ми підібрали 4 ключових моменти , які характеризують вплив жінок на велику політику і бізнес.

22 вересня більше 57 мільйонів жінок тільки в Америці відзначають День бізнесвумен , свято, яке нагадує жінкам про те, що вони в змозі домогтися успіху і визнання нарівні з чоловіками.

Коко Шанель, Есте Лаудер, Опра Уїнфрі - імена цих успішних жінок відомі всім. Надуспішна бізнеследі - поки швидше виняток, ніж правило, але залучення представниць прекрасної статі в активне громадське життя - безумовний тренд нашого часу. Незважаючи на те, що ще за часів Стародавнього Риму жінки активно займалися підприємництвом, інвестуванням і навіть володіли мануфактурами, в недавньому минулому їх участь у цих сферах була мінімальною. Відродження жіночих ролей - заслуга активного феміністського руху, що піднявся в кінці XIX - початку XX століття. Саме давнім маршам суфражісток зобов'язані ми сучасним успіхам жінок майже у всіх публічних галузях - бізнесі, політиці, і навіть спорті.

Журнали Forbes і Fortune щороку складають списки найвпливовіших жінок світу, з питань гендерної рівності регулярно проводяться зустрічі, семінари та конференції, ця тема обговорюється на найвищому рівні в усьому світі.

Німецький канцлер Ангела Меркель, виконавчий директор компанії "Фейсбук" Шеріл Сендберг, генеральний директор корпорації "ПепсіКо " Індра Нуйі - жінки успішно виконують роботу, яка раніше вважалася винятково чоловічою .

Багато успішних жінок охоче діляться порадами.

"Я хотіла б сказати всім тим молодим жінкам, з якими я працюю, всім цим чудовим дівчатам: " Вірте в себе і знайте собі ціну. Будьте господинями свого успіху! Я хотіла б сказати це і своїй дочці. Але це зовсім непросто" - каже Шеріл Сендберг.

Голова корпорації "Ксерокс" Урсула Бернс радить жінкам, які прагнуть до успіху, іноді ставити свої особисті інтереси вище, ніж інтереси компанії або навіть сім'ї. І не намагатися розірватися між домом і родиною:

"Досягти ідеального балансу між особистим життям і бізнесом неможливо. Просто прагніть до якоїсь збалансованості: ваші діти досить стійкі і вам необов'язково, наприклад, бути присутньою на кожному їхньому концерті або волейбольному матчі".

Жінки в цілому поки що не можуть похвалитися рівністю досягнень з чоловіками. Що б не говорили про рівність статей, про те, що жінки в нашому світі мають все більше впливу, суха статистика говорить про зворотнє.

Ми підібрали 4 найбільш карсномовних факти, які демонструють становище жінок в бізнесі і політиці

1 . Жінок лише 8% в списку з 100 найбільш успішних генеральних директорів за версією журналу Fortune

2 . Жінок всього 11% з числа 100 найбагатших мільярдерів

3 . Жінки займають лише 15% керівних посад у всіх областях промисловості

4 . Жінки займають 20% місць у світових парламентах


Джерело: Обозреватель 24 вересня 2013


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   жінки-підприємці,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.