16% українців не проти цивільних шлюбів серед геїв, - опитування
Серед тих, хто не проти легалізації гомосексуальних союзів, молоді люди з вищою освітою, серед противників - громадяни старше 60 років
4,6% українців підтримують узаконення одностатевих шлюбів, ще 16% припускають цивільні шлюби людей однієї статі. А 59% співвітчизників не підтримують узаконення одностатевих шлюбів взагалі, вважаючи подібні відносини аморальними. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією GfK Ukraine.
Згідно з даними дослідження, 57% респондентів не пустили б в Україну чоловіків, які практикують одностатевий секс, 55,5% - жінок, які практикують секс з жінками.
Переважна більшість опитаних не підтримала узаконення одностатевих шлюбів в Україні. 79,4% респондентів у віці старше 16 років виступили проти будь-яких сексуальних відносин між представниками однієї статі. 16% опитаних заявили, що не підтримують таких шлюбів, однак вважають, що люди однієї статі мають право жити в цивільному шлюбі.
Майже 46% українців не хочуть, щоб одностатеві пари подавали поганий приклад дітям. На думку 40% респондентів, гомосексуалізм суперечить релігійним настановам.
Найбільш толерантними до одностатевих шлюбів виявилися респонденти у віці до 29 років, жителі Києва та великих міст, найменш толерантними - люди старше 60 років, жителі Західного регіону і сіл. Жінки у віці до 29 років виявляють більш високий рівень толерантності, ніж чоловіки цієї ж вікової категорії. Респонденти з вищою освітою частіше підтримують право людей однієї статі жити в цивільному шлюбі.
Нагадаємо, посол США в Україні Джон Теффт радий проведенню в столиці 25 травня маршу представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. "Я хотів би висловити свою подяку організаторам київського "Маршу рівності" і сподіваюся, що багато людей - і традиційної, і нетрадиційної орієнтації - приєднаються до нас. Бажаю, щоб святкування пройшло мирно і успішно, і щоб ніхто не постраждав", - сказав він.
Спочатку гей-парад у Києві планували провести 18 травня. Проте організатори перенесли його - це пов'язують з тим, що 18-го у столиці відбудеться низка масових мітингів. Правозахисний рух Amnesty International, що виразив підтримку проведенню гей-параду, закликав українську владу гарантувати захист маршу з боку міліції. Торік прайд-марш у Києві був скасований після того, як столична влада запропонувала організаторам провести ходу у віддаленому від центру місці на березі Дніпра, не забезпечивши, на думку демонстрантів, адекватного його захисту з боку правоохоронців.
Джерело: Ліга. Новини 22 травня 2013
Додати коментар Коментарi (0)