Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Іран: активістка Хедайя звільнена з в’язниці

В Ірані відому студентку-активістку і захисника прав жінок Бехар Хедайю звільнили після того, як вона провела понад шість років у в’язниці, каже, що її чоловік.

Чоловік Хедайї оголосив про її звільнення в соцмережі Instagram, він сказав, що не міг повірити, що вона, нарешті, вільна.

Хедайя була серед десятків активістів, представників інтелігенції та реформістських діячів, які були арештовані і засуджені до тюремного ув’язнення в ході придушення опору, який виник після суперечливого переобрання екс-президента Ірану Махмуда Ахмадінежада у 2009 році.

Вона була засуджена до семи з половиною років позбавлення волі за звинуваченнями, серед яких «підрив національної безпеки», «образа лідера» і «образа президента».

Перебуваючи у в’язниці, як повідомлялося, її засудили ще на шість місяців за написання листа з закликом до студентів продовжувати мирну боротьбу за права.

Правозахисники неодноразово закликали до її звільнення.


Джерело: Радіо Свобода 05 вересня 2016


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.