Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жіночий Консорціум України за підтримки IRC “International Rescue Committee” надає одноразову фінансову підтримку в розмірі 6600 грн на одну особу на три місяці (2200 грн/міc.)

  Критерії програми, за якими нараховується фінансова допомога: 

Фінансову допомогу можуть отримати  ВПО  з Луганської,  Донецької, Херсонської,  Миколаївської  та  Харківської області  які   офіційно зареєстровані,  та  наразі  тимчасово проживають в Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській та Запорізькій областях.

Особливо: 

Сім’ї  з дітьми до 18 років, опікуни дітей 

Сім’ї з дітьми та  з членами з інвалідністю (це включає три категорії інвалідності 1, 2, 3 група).

Ознайомтесь з  необхідними кроками, які необхідно здійснити для отримання фінансової допомоги:

Крок 1

Зателефонуйте на Гарячу Лінію Жіночого Консорціуму України за телефоном  +38 (067) 400 33 11, та отримайте від операторів  інструкцію як подавати комплект Документів та  Зразок Заяви на отримання допомоги  

Крок 2

Підготуйте копії документів, які необхідно надати:

1. ЗАЯВА на отримання одноразової фінансової допомоги. Ви можете написати заяву від руки або, якщо маєте можливість, надрукуйте її та підпишіть. Прохання заповнювати документ уважно та розбірливо, відповідно до наданої форми (див. нижче)

2. Згода на обробку персональних даних* за зразком.

3. Копія 1-ї, 2-ї та місце реєстрації  сторінок паспорта  від заявника/ці ,щодо отримання грошової  допомоги. 

4. Копія закордонного паспорта, посвідчення водія або будь-якого іншого документу де прописане ваше ПІБ латиницею — лише заявника/ці.

5. Копія ідентифікаційного коду. 

6. Копія свідоцтва (свідоцтв) про народження дитини (дітей). 

7. Довідка про реквізити рахунку.  

8. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (обов’язково!).  

9. Копія свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу, якщо у дитини/дітей прізвище  відрізняється

Крок 3

Надішліть копію ЗАЯВИ та всі вищеперелічені ДОДАТКИ оператору Гарячої Лінії на обраний месенджер (Не надсилайте пакет документів на електронну пошту  організації)

УВАГА! 

Грошова допомога не буде зарахована, якщо ви не надасте повний пакет документів або дані  не відповідатимуть дійсності, це може призвести до негативного рішення щодо заявки та відмови у нарахуванні допомоги.

Грошова допомога не буде зарахована, якщо ви та ваша родина НЕ відповідає критеріям програми. Знайти критерії програми можна на початку оголошення. 

Подання пакета документів на отримання допомоги не означає, що ви отримаєте допомогу автоматично, адже дані  буде перевірено на відповідність критеріям.  Після реєстрації заявки проходять два етапи перевірки:

Технічний відбір

Це перевірка наявності всіх обов’язкових даних та документів  і відсутності в них помилок. Якщо ваша Заява  пройшла технічний відбір, Заявник  отримує СМС. Повідомлення надходить на номер, вказаний у Заяві.  Технічна перевірка триває до двох тижнів.

Відбір на відповідність критеріям програми.

Якщо ваша родина відповідає критеріям програми та ще не отримала допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, вам буде нараховано кошти. Після грошового переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.

 Крок 4 

Після обробки ваших даних, протягом 20 робочих днів ви отримаєте SMS з номером грошового переказу. 

SMS - ви отримаєте з короткого номера від MoneyGram, щоб  отримати грошовий переказ вам необхідно звернутися до найближчого відділення банку із паспортом  (також цей переказ можна отримати через мобільний додаток вашого банку, більш детальну інформацію можна дізнатися у менеджера вашого банку).  

 Телефон  Гарячої Лінії Жіночого Консорціуму України для отримання  фінансової  допомоги: 

+38 (067) 400 33 11

Години прийому запитів від Заявників на отримання допомоги:  

Пн-пт: 10:00 - 17:00 

Субота — неділя: вихідний 

 Інформація обробляється дотримуючись черги. Для зменшення черги ми будемо призупиняти прийом заяв на час, необхідний для опрацювання документів. Кількість заявок на отримання фінансової допомоги обмежена.  Ми не можемо гарантувати, що кожен заявник/ця отримає допомогу, але ми робимо все можливе, щоб допомогти якомога більшій кількості сімей. Дякуємо за розуміння! 

В разі виникнення запитань, будь ласка, телефонуйте за вказаним вище номером. У месенджерах відповіді на запитання надаються в порядку опрацювання наявних повідомлень.

 Детальнішу інформацію про Жіночий консорціум України Ви можете отримати тут:

Вебсайт організації: http://wcu-network.org.ua

Ел. пошта: info@wcu-network.org.ua  (не надсилайте пакети документів на електронну адресу) 

Facebook: https://www.facebook.com/WCUnetwork

 

 


Джерело: Жіночий Консорціум України 19 серпня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".