Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Запрошуємо до участі у другій хвилі конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» для отримання підтримки у розвитку потенціалу!

Запрошуємо взяти участь у другій хвилі конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» для отримання підтримки у розвитку потенціалу!

Якщо ваша організація:

       є зареєстрованою жіночою організацією*, яка сповідує феміністичні принципи та цінності;

       нещодавно створена, молода або організація, яка потребує допомоги в організаційному розвитку;

       працює для просування ідеї гендерної рівності, захисту прав та розширення можливостей жінок, а також надання послуг уразливим групам жінок і дівчат;

       працює на місцевому рівні;

       готова навчатися, розвиватися та мережуватися протягом наступних чотирьох років.

Чекаємо на ваші заявки!


Ми віримо в те, що потужні жіночі організації, об’єднуючи зусилля, краще сприяють зміцненню прав та розширенню можливостей жінок та дівчат.

Розбудова потенціалу місцевих жіночих правозахисних організацій, є основним завданням хабів - міжрегіональних ресурсних центрів з розвитку потенціалу жіночих організацій, створених в рамках проекту «Жінки України: залучені спроможні, незламні», за підтримки міністерства закордонних справ Канади.

Північний ресурсний центр  розпочав роботу на початку 2020 року на базі Жіночого Консорціуму України та впроваджує діяльність на території Північного кластеру: Житомирська, Київська, Сумська, Чернігівська області та м. Київ.

 

Протягом жовтня 2020 Північний ресурсний центр проводить конкурсний відбір жіночих правозахисних організацій для надання підтримки у розвитку їхнього потенціалу.

 

Жіночі організації, які пройдуть конкурсний відбір, впродовж наступних трьох років, отримуватимуть підтримку від Північного ресурсного центру , який:

       Проведе оцінку рівня розвитку потенціалу кожної організації та розробить план інституційного розвитку

       Запропонує меню тренінгів та інших заходів з організаційних та програмних питань

       Надасть менторську підтримку

       Створить можливості для мережування та обміну досвідом

 

Для участі у конкурсі необхідно:

       заповнити он-лайн анкету, яка знаходиться за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelqm95bL9ENAuKrumB7AEQYpYIdAllAnCoWPOfDtLcexkcTw/viewform?fbclid=IwAR1ipuiyO_GmgJ5Oj5YHpfnTaZ-5ehheSGhn0aMwKvyOMdhs3vrq7ptM_j4

 I етап:

       Надіслати за адресою [email protected]  (тема листа: Конкурс_Суперсила_НАЗВА_ОРГАНІЗАЦІЇ) наступні документи (скан-копії):

*      свідоцтво про реєстрацію організації

*     статут організації

*       надати довідку про неприбутковість

*      мотиваційний лист з темою «конкурс жіночих організацій»

 

У мотиваційному листі просимо зазначити наступне:

      Чому ви вважаєте, що ваша організація відповідає зазначеним критеріям?

      Що для вас означає слідувати феміністичним принципам та цінностям?

      Чому ви хочете перемогти у цьому конкурсі та увійти до Східного кластеру жіночих правозахисних організацій?

      Що вам дасть участь у цьому проекті, та як ви зможете використати це у вашій практиці?

      Які ініціативи впроваджувала Ваша організація у 2018-2020 рр., що стосуються захисту та/або реалізації прав жінок.

Анкету та зазначені документи просимо надсилати до 18:00,  10 листопада  2020 р.

 II етап конкурсу:

Відбудеться у вигляді індивідуальних онлайн зустрічей з організаціями-претендентками на участь у проекті. З 11 до 20 листопада 2020 року.

Результати конкурсу будуть повідомлені письмово організаціям-переможцям не пізніше 28 листопада 2020 року.

 

Протягом дії конкурсу Північний ресурсний центр представлятиме проект та заплановану діяльність з розвитку спроможності жіночих організацій на своїх сторінках у соціальних мережах. Щодо дат презентацій, слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці: wcu-network.org.ua

Звертаємо вашу увагу на те, що організаціям-переможцям, з якими Північний ресурсний центр підпише меморандум про співпрацю, буде надано лише технічну допомогу у розбудові спроможності. Діяльність не передбачає надання ресурсними центрами фінансування на підтримку проектів, що впроваджуються жіночими правозахисними організаціями.  Однак, організації-переможиці конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» матимуть переваги в отриманні фінансування в рамках інших конкурсів проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».

______________________________________

*В рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» під місцевою жіночою правозахисною організацією мається на увазі:

 неполітична некомерційна організація, очолювана жінкою, офіційно зареєстрована в Україні, місією якої є боротьба з усіма формами дискримінації жінок та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків у всіх сферах суспільства шляхом просування прав жінок як прав людини; адвокації (на різних рівнях від місцевої політики до міжнародної), освіти та підвищення обізнаності, моніторингу дотримання прав жінок на основі міжнародних документів та національного законодавства і політик на його виконання, надання послуг жінкам та дівчатам.


Джерело: 28 вересня 2020


НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.