Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жіночий консорціум України оголошує тендер!

Жіночий консорціум України оголошує тендер на Нерегулярні пасажирські перевезення (послуги перевезення) та надання мобільного харчування 

 

Опис надання послуг

    Замовник послуги.

Послуги на нерегулярні пасажирські перевезення (послуги перевезення) та надання мобільного харчування надаються ГО  « Жіночий консорціум України»

Юридична адреса: Київ, вул. Трьохсвятительська 4-Б

Фактична адреса: Київ, вул. Дарвіна 8, офіс 55

Код ЄДРПОУ: 26080367

Не є платником ПДВ

Неприбуткова організація з ознакою неприбутковості 0011 .

 

Очікувана тривалість надання послуг.

Протягом року з 01.04.24 – 31.03.2025 р.

 

Місце надання послуг. 

Послуги надаються в  м.Київ та Чернігівська область  (Любецька, Сновська, Корюківська, Михайло-Коцюбинстка, Добрянська громади)

 

Вимоги до надавача послуги.

Наявність пасажирського мікроавтобуса на 4-6 пасажирських місць.

Наявність необхідних документів: Ліцензія на здійснення господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, національне посвідчення водія на право керування автомобільними транспортними засобами категорії «B/D», реєстраційні документи на транспортний засіб, копію договору або поліс (сертифікат) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Наявність державної реєстрації фізичної особи – підприємця ФОП 3-ої групи.

 

 Зміст послуг: 

 Надання послуг з нерегулярних пасажирських перевезень (послуги перевезення) та надання мобільного харчування включають:

Поїздки по маршруту завчасно погодженого з перевізником та за тарифами, які будуть зазначені в запиті на цінову пропозицію і виявлять переможця, а саме :

вартість 1 км в місті (до КП)

за межами міста (після КП) 

та 1 хв простою 

 

Забезпечення мобільного харчування (обід,/вечеря та кава-пауза) відбувається згідно меню-калькуляції в розрахунку на 1 особу.

 Фактична звітність (маршрутний лист, меню-калькуляція, рахунок, акт виконаних робіт)  і відшкодування витрат на мобільне харчування згідно фіскальних чеків, вартість якого не повинно перевищувати запланованих витрат в меню-калькуляції.

 -                 У випадку коли термін поїздки становить кілька днів витрати на ночівлю водія за рахунок перевізника.

 

Приклад маршруту для прорахунку: м.Київ вул.Дарвіна 8 – м.Чернігів (готель Рейкарц/ночівля) – м.Сновськ - м.Чернігів (готель Рейкарц/ночівля) – м.Корюківка - м.Чернігів (готель Рейкарц/ночівля) -  смт.Михайло-Коцюбинськ – смт. Любич - м.Чернігів (готель Рейкарц/ночівля) – смт. Добрянка – м.Київ вул. Дарвіна 8

 

 

Порядок розрахунків

Розрахунки з перевізником здійснюються згідно виставлених та погоджених з замовником рахунків відповідно терміну та маршруту поїздки ( фактичному пробігу, простою та фіскальним чекам за мобільне харчування) після підписання акта виконаних робіт, але не пізніше 3-х робочих днів.

 

Заявки приймаємо 19-26 квітня (включно)

 

Примітка: Для бажаючих прийняти участь в тендері просимо надіслати на e-mail:  tksiv@ukr.net   та a.sarazha@wcu-network.org.ua

весь пакет документів а саме:

Запит на цінову пропозицію:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Zj9im8QLI-y7RT6UYuE7tktYikMTK93C/edit#gid=1141940986

 

(заповнений належним чином з підписом/печаткою);

 Копії всіх документів зазначених в п.4;


Джерело: Жіночий консорціум України 19 квiтня 2024


Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.