Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Розшукуємо спеціаліста_ку з моніторингу і оцінки

ВГО ЖКУ – це всеукраїнська громадська організація, яка працює для утвердження принципів гендерної рівності та забезпечення найкращих інтересів дитини в Україні.

ЖКУ шукає спеціаліста(ку) з моніторингу і оцінки для роботи в межах проєкту «Жінки України: залучені, спроможні та незламні» Пакту від Уряду Канади.

Спеціаліст_ка з моніторингу і оцінки є частиною команди ВГО ЖКУ. Він / вона співпрацює з головою організації, зі координаторкою проєкту «Жінки України: залучені, спроможні та незламні», учасницями і учасниками проєкту.

Обовязки:

  • відповідає за моніторинг і оцінку виконання діяльності в рамках проєкту;
  • несе відповідальність за розробку та реалізацію заходів з МіО в рамках проєкту;
  • допомагає голові організації та координаторці проекту у підготовці річних /щоквартальних / щомісячних (за вимогою донорів / загальних зборів) звітів щодо реалізації стратегії та відповідних напрямків/проектів;
  •  допомагає здійснювати регулярний моніторинг діяльності, розробляючи показники результативності, та шляхом моніторингу та аналізу результатів;
  • відповідає за збір та аналіз різних даних стосовно стратегії та проєктної діяльності.

Осноовна мета діяльності: Здійснення цілей організації та окремих проектів/ програм, через планування, організацію та впровадження моніторингу та оцінки діяльності та її впливу.

Повноваження:

Спеціаліст_ка з моніторингу і оцінки відповідає за:

 

· своєчасну та якісну підготовку внутрішньої та зовнішньої звітності організації

· виконання моніторингу і оцінки відповідно до календарного плану реалізації проєкту Жінки України: залучені, спроможні та незламні», забезпечує якісну організацію та проведення заходів, які необхідні в рамках моніторингу і оцінки;

· налагодження та підтримку партнерських стосунків з експертами_ками, залученими організаціями, органами влади, представниками_цями соціальної інфраструктури та громадськості для досягнення цілей програми;

· прийняття операційних рішень, що оптимізують процес МEAL;

· ведення бази даних контактів та подій проектів, організацію комунікації між залученими до проекту особами чи організаціями для здійснення моніторингу і оцінки;

· здійснення поточного моніторингу виконання проекту програми та проектів, підготовку та подання інформаційно-аналітичних та фінансових звітів.

Основні завдання та обов'язки:

Спеціаліст_ка з моніторингу та оцінки:

 

· Збирає інформацію та дані, які стосуються моніторингу і оцінки,  МEAL для охоплення результатів діяльності/проекту, включно з регулярним звітуванням про надання послуг, базову та кінцеву оцінку, а також весь процес моніторингу та вивчення уроків для оцінки процесів та результатів.

·  Розробляє бази даних та наглядає за відповідним збором даних  для забезпечення своєчасного збору даних та звітування щодо реалізації стратегії та проєктів Жіночого консорціуму України.

· Бере участь у звітування щодо діяльності Жіночого консорціуму України шляхом подання письмової документації щодо діяльності МEAL, результатів, показників, та підготовці річних, квартальних (за потребою місячних) звітів.

· Координує роботу та підтримує працівниць у процесі збору даних шляхом розробки керівництв з MEAL та проведення навчання.

· Розробляє показники, які дозволяють вимірювати вплив організації та її внесок у реалізацію міжнародних стандартів, які стосуються прав людини, зокрема жінки та дитини

· Проводить цільові оцінки та дослідження, включаючи проектування, збір даних, управління та аналіз даних

· Забезпечує якість даних за допомогою процедур перевірки даних, включаючи регулярні перевірки якості даних

· Відповідає за вчасну підготовку звітів відповідно до встановлених вимог донорів, партнерів чи організації та забезпечує їх вчасне подання.

· Бере участь у підготовці звітів, інформаційних довідок про досягнуті результати діяльності ЖКУ та розміщує інформацію про результати на сайті ЖКУ, фейсбуксторінці.

· Бере участь у зустрічах та нарадах.

· Проводить презентації результатів та впливу проектів та програм в рамках партнерських заходів: на круглих столах, тренінгах, конференціях тощо.

· Бере участь у підготовці концепцій нових проектів, зокрема пропонує показники, які забезпечують якісну оцінку впливу та результатів проєкту.

· Виконує інші обов’язки на сприяння реалізації проєкту за запитом координаторки проєкту та Голови ВГО ЖКУ.

 Кваліфікації:

 

· освіта у сфері соціології або моніторингу і оцінки, проходження відповідного навчального курсу (бажано) ;

· володіння українською мовою;

· досвід роботи у сфері моніторингу і оцінки (бажано);

· володіння комп’ютерною грамотністю (MS Word, Excel, Power Point, пошукові системи, Інтернет, тощо.);

 

Очікування від кандидата(ки):

 

· здатність планувати та визначати пріоритети у роботі;

· вміння дистанційо працювати в команді;

· швидко реагувати на зміни в обставинах та робочих потреб;

· прихильність до політик Жіночого консорціуму України, зокрема забезпечення гендерної рівності та захисту дітей.

Термін подання документів: до 20 травня 2022 р. В темі листа необхідно вказати «спеціалістка з МіО». 

Готові поділитися і передати свої знання у сфері моніторингу і оцінки. 

Контакти для отримання додаткової інформації:

 

Олена Борсук
Координаторка проєкту
ВГО «Жіночий консорціум України»
Ел.пошта:
o.borsuk@wcu-network.org.ua (тема листа: Спеціаліст_ка з моніторингу і оцінки) 


Джерело: Жіночий Консорціум України 06 травня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми