Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

21-століття та свобода від катувань

Кожного року 26 червня в світі відбувається Міжнародний день у підтримку жертв катувань. Нажаль 21 століття зі стрімким розвитком технологій та життя не стало безпечним століттям. І до сих пір діти відмічають,що по відношенню до них дорослі часто застосовують тиск, фізичні покарання, особливо,коли вони потрапляють у конфлікт із законом або опиняються у місцях несвободи.

Так, багато з вас скаже, що на відео злочинці та не малі діти. Але перед тим, як засудити, замисліться! Кожен з нас в силу різних причин може опинитися в ситуації, коли ми повинні відповідати за свої вчинки, але ніхто з нас, навіть якщо скоїв злочин,не хоче бути покараним, а піддаватися тортурам так точно. Тому є певні права, які ніяким чином не можуть бути обмежені. І скільки б злочинів людина не скоїла, вона всеодно залишається людиною. Звісно, обмеження мають бути, якщо людина представляє загрозу, але ставитися до неї, навіть у виправному закладі потрібно так, як ми всі на це заслуговуємо - з повагою. Особливо до дітей, які іноді копіюють нашу поведінку, іноді бувають втягнуті в злочинні дії дорослими. Вони, як ніхто, мають шанс на виправлення й виховання. А НЕ ТОРТУРИ ТА ЗНУЩАННЯ. Бо якщо така система виховання та отримання доказів,то вони ще більше будуть проти всього світу.

ТИ ЗНАЄШ,ЩО ТИ ЛЮДИНА!?

Матеріали підготовлено в рамках проекту «Просування сучасних міжнародних стандартів прав дитини: деінституціоналізація та гуманізація закритих закладів в Білорусі, Молодові та Україні" (за підтримки регранта Форума громадянскього суспільства Східного партнерства та фінансування Європейським Союзом як частини підтримки суспільства в регіоні).

 

За фінансової підтримки Європейського Союзу.

Переглянути відео та думку авторів можна за посиланням: 

 

adcmemorial.org/novosti/pytki-i-zhestokoe-obrashhenie-s-detmi-v-mestah-nesvobody-dolzhny-byt-prekrashheny/


Джерело: Жіночий консорціум України, АДЦ Меморіал 30 червня 2021


Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.