Зупини булінг! Як написати заяву про булінг

Відомо, що булінг – це систематичне цькування. А будь-яке систематичне явище не зникає само собою. Отже, з булінгом, як і з сімейним насильством, потрібно боротися, усіма можливими способами припиняти, а краще не допускати його появи. Як з будь-якою хворобою, профілактика простіша та ефективніша за лікування.
Однак, якщо факт булінгу вже є, його треба припинити. А щоб припинити, у першу чергу, не потрібно замовчувати чи приховувати такий факт. Як і у випадку сімейного насильства, у випадку булінгу важливо не мовчати, а вголос заявляти про проблему та шукати шляхи її подолання. Звичайно, припинити булінг можна і в середині колективу, власними силами. Але якщо це не вдається, варто писати офіційну заяву про булінг. Як це зробити правильно – читайте у черговій інфографіці.
Інформкампанія проводиться у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ», що профінансований ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.
Джерело: Жіночий консорціум України 15 листопада 2024