Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З якого віку можна вживати дітям гриби?

Ароматний грибний суп, смажені грибочки з картоплею ... уже відчуваєте аромат? Осінь - саме сезон лісових грибів, усе, що потрібно - взяти кошик і відправитися у найближчий ліс. По-перше, відмінно проведете час всією сім'єю, а по-друге, зберете корисний продукт, який можна і на зиму заморозити.

Лісові гриби корисні тим, що містять у складі залізо, вітамін D, вітаміни групи В і багато білка.

В якому віці можна давати дітям лісові гриби?

Печериці і гливи, вирощені у штучних умовах, можна давати дітям із 3 років. А ось лісові гриби містять у своєму складі хітин - стійка речовина, що не засвоюється навіть дорослим організмом, що вже говорити про дитячий. Формування ШКТ відбувається до 7 років, саме тому педіатри рекомендують починати давати дітям лісові гриби не раніше цього віку і починати з капелюшків. Починати необхідно з грибних соусів або соусу. Віддати перевагу варто білим грибам, підосичникам або підберезникам. Дитячий організм повинен звикнути до нового продукту, тому порції повинні бути маленькими.

До 10 років гриби можуть бути самостійною стравою, але важливо пам'ятати про кількість. Допускається невелика порція 1 раз у тиждень.

Також варто знати, що гриби - це завжди ризик

По-перше, необхідно розбиратися, які їстівні, а які - ні, а по-друге, потрібно збирати продукт в екологічно чистих місцях, так як гриби як губка вбирають шкідливі речовини з навколишнього середовища.

Також не рекомендується дітям давати солоні, мариновані, смажені гриби або в поєднанні з борошняним (піца, пиріжки). Такі варіанти занадто важкі для шлунково-кишкового тракту.

Лисички, сироїжки і рижики містять мінімальну кількість корисних речовин, тому їх не варто давати дітям.


Джерело: Знай 14 вересня 2017


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гриби

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.