Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Що робити, якщо дитина проковтнула сторонній предмет

Деталі від іграшок, монети, булавки, батарейки, сережки чи ланцюжки потрапляючи у дихальні шляхи чи шлунково-кишковий тракт несуть серйозну загрозу.

Вони можуть призвести до тяжких опіків та виразок слизових оболонок, кишкової непрохідності.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зазначає, що прояви проковтування стороннього тіла у дитини залежать від його розташування.

Коли варто звернутися до лікаря
якщо дитина проковтнула батарейку будь-якого розміру
один чи декілька магнітів
будь-яке стороннє тіло, яке викликає слинотечу, блювання, неможливість самостійно ковтати,
будь-яке стороннє тіло, яке має колючу, ріжучу чи гостру будову

При появі кашлю, постійного слиновиділення, проблем з ковтанням, нудоти, болю у грудях, у животі, проблеми з тим, щоб піти в туалет, крові у виділеннях або дитині важко дихати — потрібно терміново звернутися по медичну допомогу.

Якщо батьки припускають, що дитина могла проковтнути небезпечний предмет, то варто проконсультуватися з сімейним лікарем для вирішення подальшої тактики.

При відсутності скарг та поясненні дитини, що саме вона проковтнула (і це не магніти, батарейки, гострі предмети, тощо), то немає потреби звертатися по медичну допомогу.

У будь-якому випадку проконсультуйтеся з сімейним лікарем чи педіатром.


Джерело: 24 канал 14 червня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.