Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вчені встановили, про що уві сні думають немовлята

Фахівці отримали гранд від фонду Марсдена на суму в 300 тис. доларів, який був витрачений на вивчення сну, що виявляє вплив на характерні для повсякденного життя емоційні переживання.

Вчені встановили, про що немовлята думають під час сну. На думку співробітників Університету Вайкато в Новій Зеландії, сплячі малюки продовжують вивчення навколишнього їх світу, аналізуючи інформацію, отриману під час неспання.

Спочатку вчені працювали з дорослими випробуваними і їх дітьми, однак потім вирішили переключити свою увагу на новонароджених. У результаті дослідники встановили, що сон має більше значення для емоційного життя немовлят, ніж вважалося раніше.

На думку вчених, під час відпочинку новонароджені не тільки бачать сни, але і продовжують думати. Фахівці стверджують, що малюки аналізують дані, отримані під час неспання, і навіть роблять примітивні міркування.
Щоб прийти до такого висновку, дослідники провели прості випробування. Їх учасниками стали батьки, у яких нещодавно з'явилися діти, і їхні малюки. В ході експерименту дітям показувались різні картинки і фото людей незадовго до сну і після нього. При цьому малюки, спали довше, після відпочинку швидше вгадували зображення і розпізнавали емоції на знімках, ніж невиспані немовлята. На підставі цього вчені вирішили, що уві сні діти пам'ятали кадри, які їм показували, і навіть думали про цих фото.

У даного експерименту є слабкі місця. Цілком можливо, що після гарного сну у дітей просто поліпшувалася кмітливість і швидкість реакції.


Джерело: ukr.media 16 березня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".