Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Угорщині дозволили забирати у батьків невакцинованих дітей

Конституційний суд Угорщини дозволив тимчасово забирати дітей від батьків, якщо вони не згодні з необґрунтованих причин на їх обов’язкову вакцинацію, передає Хроніка.інфо з посиланням на Європейську правду.

“У випадку невиправданого відмови від здійснення обов’язкової вакцинації дитини, права батьків на виховання можуть бути обмежені” і “якщо батьки відмовляються співпрацювати з владою, що представляє серйозну загрозу для дитини, відділення дітей від батьків можна вважати конституційним”, – сказав суд.

Він наголосив, що відділення дитини від батьків може бути тільки тимчасовим.

У повідомленні також зазначається, що епідемія кору викликана “антивакционной пропагандою, яка вільно розповсюджується в соціальних мережах”.

Раніше уряд Угорщини передало Закарпаттю вакцин на 600 тис. євро.


Джерело: Голос Одеси 15 квiтня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   вакцинація,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.