Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У пострадянських країнах ліквідовують інтернати: Кулеба розповів чому

В ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" уповноважений Президента із прав дитини Микола Кулеба розповів, що у пострадянських країнах поступово ліквідують інтернати, створюють центри реабілітації, забезпечують альтернативний догляд за дітьми-сиротами

"Я їздив дивився по різним країнам і навіть Румунія, Молдова вже зменшили на 80% кількість дітей в інтернатних закладах. 100 тис дітей було в інтеранатних закладах в Румунії раніше, зараз – 20 тис. дітей. Пострадянські країни – Польща, Болгарія, де президент півтора року назад доповів, що закрили останній дитячий будинок для дітей з інвалідністю і сформували нові альтернативні послуги", - розповів Кулеба.

"Для нас міжнародні партнери не тільки приклад, а й фінансова допомога. В пострадянських країнах, які зробили цю реформу, десь на 70-80% за рахунок Європейського союзу, де саме на створення альтернативного догляду, центрів реабілітації і так далі. Тобто ми говоримо, що має бути збудована інфраструктура також, тому нам потрібна ця допомога, але спершу ми маємо визначити що і де нам потрібно зробити, кого навчити, кого перевчити. Бо постає питання, ті десятки тисяч персоналу, який працює сьогодні в інтернат них закладах, їх що звільнити, їх потрібно перенавчити, запропонувати", - додав він.

 


Джерело: 5 канал 27 вересня 2017


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   інтернати,   захист прав дитини,   сімейні форми фиховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.