Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Венесуелі через вживання забрудненої води загинуло 15 дітей

Вживання забрудненої води стало причиною загибелі 15 дітей у штаті Ансоатегі. Про це повідомила в середу, 13 лютого, депутат Національної асамблеї (парламенту) Венесуели Нора Брач.

"В Ансоатегі через забруднення води померло 15 дітей, вони голодували, їхній стан оцінювався як тяжкий, – сказала депутат. – Водопостачання не доходить до наших родин".

Трансляцію виступу Брач ​​здійснював приватний інтернет-телеканал VPItv. У зв'язку з трагедією в Ансоатегі член парламенту наголосила на необхідності якнайшвидшого надходження в країну гуманітарної допомоги.

Раніше ми писали, що на Тернопільщині через проблеми з каналізацією раніше чиста річка Серет перетворилася на мутний і смердючий потік. Тут каналізаційні стоки потрапляють прямо в воду. Чиновники кажуть, все через те, що пацюки прогризли греблю станції очистки.

Також нагадаємо, що президент США Дональд Трамп вважає, що в загибелі дітей, які прибули до Сполучених Штатів разом зі своїми батьками – нелегальними іммігрантами, винні представники Демократичної партії, що не дозволяють американському уряду звести стіну на кордоні з Мексикою.


Джерело: Сегодня 14 лютого 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   екологія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.