Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У США почалися рейди з виявлення підлітків-нелегалів - Reuters

Під рейди потрапляють підлітки у віці 16-17 років, які нелегально проживають у США без опіки дорослих.

Імміграційна служба США проведе рейди для виявлення і депортації підлітків-нелегалів, які входять до лав злочинних угруповань. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на внутрішній документ служби.

Зазначається, що причетні до злочинних угрупованнях підлітки можуть бути депортовані після затримання, а не тільки після визнання їх злочинцями в суді, як під час президентства Барака Обами.


Джерело: Експрес онлайн 24 липня 2017


Тегиправа дитини,   США,   підліткова злочинність,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.