Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Рівному студенти-сироти не вміють розпоряджатися грошима

Черга на житло в пільговому порядку, отримання одноразової допомоги після досягнення повноліття та пенсії по втраті годувальника. Такі питання найбільше цікавлять студентів-сиріт рівненських вузів.

Як розповіла директор міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Людмила Талт, у Рівному на обліку центру перебувають 290 студентів-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Спеціально для цієї категорії людей працює центр спілкування. Також для таких студентів постійно організовують зустрічі, під час яких вони можуть дізнатися відповіді на питання, що їх найбільше хвилюють.

– На таких зустрічах ми з’ясовуємо, що в місті порушують права студентів-сиріт, зокрема порядок надання місця в гуртожитку. Часто виникають проблеми і з квартирним питанням, у відносинах з опікунами, з володінням і користуванням своїм заробітком. Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, як показує практика, не вміють розпоряджатися своїми коштами. Особливо це стосується випускників шкіл-інтернатів. Трапляється навіть, що їхні кошти забирають інші особи, – розповідає Людмила Талт. – Найбільше до нас звертаються із проблемами матеріального забезпечення і отримання різних видів соціальної допомоги та виплат, що мають отримувати сироти згідно із законодавством.
 


Джерело: Рівне 11 жовтня 2013


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   діти-сироти,   гроші

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.