Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Печерському районі дітям-сиротам придбали шкільну форму

У 2014 – 2015 навчальному році 45 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із малозабезпечених родин отримали безкоштовну шкільну форму за рахунок загального фонду (бюджету) на суму 25 875 грн, повідомили в Печерській РДА.

«Наша країна переживає складні часи. Минула влада, крім руїн, не залишила після себе нічого і ми повинні фактично починати «з нуля». Перед нами виникають багато важливих завдань та роботи. Але ми не маємо права забувати про сиріт або дітей, які позбавленні батьківського піклування», - відзначив Сергій Мартинчук, керівник Печерського району.


Джерело: Хрещатик 03 вересня 2014


Тегиправа дітей,   діти-сироти,   шкільна форма

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.