Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї почнуть випуск роботів для виховання дітей

В кінці 2016 року на ринку Китаю з'явиться роботи iPal для дітей від 3 до 8 років, які у спілкуванні і вихованні зможуть повністю замінити батьків. Про це повідомляє інформаційний портал pressetext.com.

Дитячі роботи з ростом близько одного метра будуть доступні у двох кольорах: рожевий і синій.

Вони зможуть розмовляти і реагувати на емоції дитини, наприклад, на радість, депресію або почуття самотності.

Завдяки програмному забезпеченню, яке дозволяє запам'ятовувати індивідуальні запити й інтереси малюків, техніка буде адекватно реагувати під час ігор або навчальних занять.

На грудях робота встановлений електронний планшет, з допомогою якого здійснюється управління. Крім цього, діти зможуть з'єднатися зі смартфоном батьків або з друзями, що мають таку ж апаратуру.

Роботи можуть читати казки, розповідати історії, вчити дітей навичкам програмування, робити фото та відеозйомки.

Машини зможуть доглядати за дитиною необмежену кількість часу, не втомлюючись при цьому.  


Джерело: РБК-Україна 04 жовтня 2016


Тегиправа дитини,   Китай,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".