Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді двіх підлітків звинувачують у тероризмі

В Монреалі вісімнадцятирічним Сабріні Жермейн і Ель-Махді Джамалі пред'явлені звинувачення в тероризмі. Підлітки були затримані канадською поліцією ще 15 квітня.

Їм інкримінують зберігання вибухових речовин і спробу здійснення теракту під керівництвом представників терористичної організації, повідомляє CBC.

Затримання підлітків сталося після інформації про їх наміри, яку поліції Канади передали по телефону.

Канадська прокуратура не повідомляє додаткових відомостей. У свою чергу, адвокат обвинувачених повідомив, що його клієнти заперечють всі висунуті їм звинувачення. 

Раніше в Австралії затримали п'ятьох підлітків за звинуваченням у підготовці теракту.


Джерело: Дзеркало тижня 21 квiтня 2015


Тегипідлітки,   Канада,   тероризм

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".