Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді двіх підлітків звинувачують у тероризмі

В Монреалі вісімнадцятирічним Сабріні Жермейн і Ель-Махді Джамалі пред'явлені звинувачення в тероризмі. Підлітки були затримані канадською поліцією ще 15 квітня.

Їм інкримінують зберігання вибухових речовин і спробу здійснення теракту під керівництвом представників терористичної організації, повідомляє CBC.

Затримання підлітків сталося після інформації про їх наміри, яку поліції Канади передали по телефону.

Канадська прокуратура не повідомляє додаткових відомостей. У свою чергу, адвокат обвинувачених повідомив, що його клієнти заперечють всі висунуті їм звинувачення. 

Раніше в Австралії затримали п'ятьох підлітків за звинуваченням у підготовці теракту.


Джерело: Дзеркало тижня 21 квiтня 2015


Тегипідлітки,   Канада,   тероризм

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.