Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тривожність через цькування у дитинстві "минає з часом"

Тривожність та депресія, спричинені залякуваннями та знущаннями в дитинстві, з часом зменшуються. Це свідчить про те, що діти здатні до відновлення, йдеться у новому дослідженні Університетського коледжу Лондона.

У дослідженні взяли участь 11 тисяч близнюків у віці 11, 14 і 16 років.

Як виявили фахівці, проблеми з тривожністю все ще існують через два роки після травматичного досвіду, але через п'ять років - зникають.

За словами психіатрів, цькування може тривалий час суттєво шкодити психічному здоров'ю молоді.

Втім, дослідники, які опублікували результати дослідження в журналі JAMA Psychiatry, кажуть, що виявили у дітей стійкість до жорстокого поводження.

Вони зазначають, що цькування - лише частково може бути причиною проблем із психічним здоров'ям. Втім, воно може спричинити:

тривожність
депресію
гіперактивність
поведінкові проблеми

Хоча з часом ці наслідки зменшувались, 16-річні підлітки, з яких знущалися у віці 11 років, частіше ніж решта дітей мали параноїдальні та нездорові думки.

"Цькування, безумовно, спричиняє страждання, але вплив на психічне здоров'я з часом зменшується, отже діти здатні відновлюватись у середньостроковій перспективі", - каже автор дослідження Жан-Батіст Пінго.


Джерело: ВВС Україна 05 жовтня 2017


Тегиправа дитини,   насильство,   психологія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми