Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Сон до опівночі покращує поведінку підлітків

Якщо підлітки вирушатимуть спати до опівночі, у них покращиться поведінка і вони стануть більш відповідальними. Дослідники з Університету Кюсю (Японія) з'ясували, що раннє укладання в ліжко робить тинейджерів менш імпульсивними - а це означає, що вони рідше скоюють злочини, майже не прогулюють школу і добре складають іспити, повідомляє видання Daily Telegraph.

Якщо ж сон підлітка починається далеко за північ, порушуються біологічні ритми організму, що спричиняє за собою проблеми в поведінці. Як правило, любителі пізньої ночі витрачають більше часу на перегляд ТБ і рідко відвідують додаткові заняття в школі. Щоб дитина раніше лягала спати, на думку вчених, їй слід або брати участь після уроків у позашкільних заходах, або регулярно займатися спортом.

До речі, встановлено, що діти, які погано висипаються, мають більший індекс маси тіла, ніж ті, хто спить багато. Однак школярі, які сплять протягом тижня по вісім годин на добу і компенсують недосип у вихідні, значно рідше мають надлишкову вагу або страждають на ожиріння.

У середньому діти сплять довше по вихідних і святах, ніж у будні дні, але школярі з надлишковою вагою встають по суботах і неділях настільки ж рано, як і серед тижня. Товстуни також витрачають більше часу на виконання домашніх завдань і перегляд ТБ порівняно з однолітками нормальної комплекції.


Джерело: neboley.com.ua 11 квiтня 2012


Тегипідлітки,   сон,   підліткова агресія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.