Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Сон до опівночі покращує поведінку підлітків

Якщо підлітки вирушатимуть спати до опівночі, у них покращиться поведінка і вони стануть більш відповідальними. Дослідники з Університету Кюсю (Японія) з'ясували, що раннє укладання в ліжко робить тинейджерів менш імпульсивними - а це означає, що вони рідше скоюють злочини, майже не прогулюють школу і добре складають іспити, повідомляє видання Daily Telegraph.

Якщо ж сон підлітка починається далеко за північ, порушуються біологічні ритми організму, що спричиняє за собою проблеми в поведінці. Як правило, любителі пізньої ночі витрачають більше часу на перегляд ТБ і рідко відвідують додаткові заняття в школі. Щоб дитина раніше лягала спати, на думку вчених, їй слід або брати участь після уроків у позашкільних заходах, або регулярно займатися спортом.

До речі, встановлено, що діти, які погано висипаються, мають більший індекс маси тіла, ніж ті, хто спить багато. Однак школярі, які сплять протягом тижня по вісім годин на добу і компенсують недосип у вихідні, значно рідше мають надлишкову вагу або страждають на ожиріння.

У середньому діти сплять довше по вихідних і святах, ніж у будні дні, але школярі з надлишковою вагою встають по суботах і неділях настільки ж рано, як і серед тижня. Товстуни також витрачають більше часу на виконання домашніх завдань і перегляд ТБ порівняно з однолітками нормальної комплекції.


Джерело: neboley.com.ua 11 квiтня 2012


Тегипідлітки,   сон,   підліткова агресія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.