Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Скільки повинні спати діти в різному віці: відповідь Комаровського

Повноцінний сон важливий для фізичного та емоційного розвитку малюка. Немовлята сплять більшу частину доби, у той час як школярам достатньо 9-11 годин. Тому, аби виховати здорову й розумну дитину, батькам варто уважно стежити за її графіком сну та оберігати від недосипання.

Український дитячий лікар Євген Комаровський розповів про повноцінний сон дітей та причини його дефіциту.

Немовлята сплять досить багато, проте вони часто прокидаються, щоб поїсти. Новонародженому малюкові важливо повноцінно і достатньо харчуватися і багато відпочивати. Водночас, старші діти більш активні і багато часу проводять у школі, відвідують різні гуртки та секції, граються з однолітками. Тому, часу на сон у них залишається менше.

Малечі у будь-якому віці потрібен повноцінний сон, аби залишатися здоровими та сповненими сил. Дітлахи, які не висипаються, з більшою ймовірністю будуть мати проблеми в школі і будуть розвиватися повільніше, аніж однолітки.

Окрім того, батьки мають встановити регулярний графік сну для дітей старшого віку, а також стежити, аби вони не засиджувалися допізна за комп'ютером чи гаджетами.

Скільки годин повинні спати діти у різному віці?
Новонароджені – 15-18 годин на добу;
Діти до 1 року – 12-14 годин на добу;
Від 3 до 6 років – 10-12 годин на добу;
Від 7 до 12 років – 10-11 годин на добу;
Від 12 до 18 років – 8-9 годин на добу.

Чому у дітей виникає дефіцит сну?

За словами Євгена Комаровського, майже 90% дітей сплять менше, аніж потрібно у їхньому віці. Є кілька причин, чому у дітей з'являється недосипання:

– висока загруженість протягом дня,
– розлади сну,
– відсутність режиму дня,
– залежність від комп'ютера, телевізора, телефону,
– сильна завантаженість домашніми завданнями.


Джерело: 24 канал 15 березня 2019


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.