Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

США можуть випустити 20-доларову купюру з жіночим портретом

Понад 600 тисяч людей взяли участь в онлайн-голосуванні під назвою «Жінки на двадцятках», організатори якого хочуть, щоб до 2020 року на цій банкноті замість сьомого президента США Ендрю Джексона помістили портрет однієї з великих героїнь американській історії.

Кампанія приурочена до 100-ї річниці офіційної ратифікації поправки до Конституції, яка надала жінкам право голосу. Хоча дати розпорядження про зміну дизайну банкнот та монет може тільки Міністерство фінансів, в Конгрес вже вносилися законопроекти про розміщення жіночого портрета на купюрі.

В рамках кампанії Гаррієт Табмен набрала більше 118 тис. голосів, випередивши таких кандидаток, як колишня перша леді США Елеонора Рузвельт, героїня руху за громадянські права Роза Паркс і Вілма Менкіллер – перша жінка-вождь черокі.

Єдина жінка, чий портрет розміщений зараз на американських грошах, – це Сакагавея, зображена на монеті номіналом 1 долар. Ця жінка з індіанського племені супроводжувала експедицію Льюїса і Кларка на Заході США.

В реєстрах Монетного двору США є ще дві монети, на яких зображені жінки: 25-центовик штату Алабама з портретом Хелен Келлер, викарбуваний в 2003 році, і доларова монета з портретом С’юзан Б.Ентоні, що перебувала в обігу до 1981 року.
 


Джерело: finance.ua 18 травня 2015


Тегигроші,   гендерна нерівність,   США,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".