Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Понад 20 % підлітків залежні від смартфонів

Їх охоплює паніка та гнів, коли вони не можуть користуватися смартфоном. Британські фахівці попереджають: кожен четвертий підліток залежний від смартфону. Про це йдеться на сторінках видання «BMC Psychiatry».

Психологи King’s College London проаналізували 41 дослідження за участю 42 тис. молодих людей. Результати підтверджують те, про що говорять уже давно: значна частина із них не може жити без смартфона. 23 % підлітків мають ознаки залежності від цих пристроїв. Коли вони не мають можливості скористатися смартфоном, вони реагують зі страхом і не знають, як себе опанувати. У деяких відсутність ґаджетів навіть порушує повсякденне життя.

Головна авторка дослідження, доктор Ніколя Калк застерігає, що через часте використання смартфонів деякі підлітки страждають від порушень сну, погіршення настрою та мають гірші результати навчання. На її думку, вміле використання смартфонів має все більше значення.

«Однак ми не знаємо, – додає фахівець, – чи це вина самого смартфона, чи програм. Незалежно від цього, велике значення має обізнаність про цю проблему. Батьки повинні знати, скільки часу проводять їхні діти зі смартфонами».

Співавторка дослідження Саманта Сон дотримується подібної думки. Вона попереджає, що залежність від смартфонів може викликати серйозні порушення у психічному здоров’ї та заважати щоденному функціонуванню. Однак деякі фахівці зазначають, що ця проблема – більш складна.

Емі Орбен з Кембриджського університету підкреслює, що немає простої залежності між занадто частим використанням смартфона та психічними розладами, такими, як, наприклад, депресія. «Психічний стан теж впливає на те, яким чином ми користуємося цими приладами», – додає вона.

 


Джерело: monitor-press.info 17 грудня 2019


Тегипідлітки,   права дитини,   соцмережі,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".