Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Поліція Канади попереджає дітей і підлітків про небезпеки віртуального спілкування

Провінційна Поліція Онтаріо (OPP) випустила спеціальне попередження для підлітків. Діти часто вважають, що обмін текстовими повідомленнями або фотографіями - справа приватна і нікому не доступна, крім них самих і їхніх друзів. Насправді це не так, що добре відомо і зрозуміло дорослим. Нерідко діти стають жертвами своїх власних необачних дій і слів.

Не підозрюючи підступу, підлітки, обмінюючись інформацією в віртуальному світі, спілкуються з незнайомими людьми. Поліція попереджає підлітків про небезпеку такого спілкування, яке може спричинити цілу низку неприємних наслідків, постійних погроз, крадіжки персональної ідентифікації, псування репутації, і навіть насильства.

За даними поліції, щодня тисячі дівчат і хлопців посилають онлайн або по мобільних мереж двозначні і компрометуючі фотографії своїм друзям. Досить часто ці нешкідливі фотографії перетворюються на небезпечну зброю. Дружня розсилка фотографій закінчується публікацією в інтернеті, виставляючи приватне життя підлітків на загальний огляд та обговорення. Нерідко це стає ганьбою і збентеженням для підлітків, які постраждали від власної дурості.

Особам, які отримують повідомлення або фотографії, а потім поширюють їх в інтернеті, слід знати, що існує загроза кримінального переслідування за такі діяння. Часто самі того не підозрюючи, підлітки поширюють чужі персональні знімки або розмови, стають жертвами злочинців, які займаються розповсюдженням дитячої порнографії.

Поліція рекомендує батькам, вихователям, викладачам та іншим дорослим, які займаються вихованням дітей, прийняти цю інформацію до відома. Вони повинні усвідомлювати цю проблему, обговорювати її з дітьми і стежити за їх інтернет та мобільною активністю. Дітям потрібно нагадувати про те, що як короткострокові, так і довгострокові наслідки від спілкування в соціальних мережах, можуть бути небезпечними для їх майбутнього життя.

Поліцейські вважають, що вибух спілкування в соціальних мережах все більше стає соціальною проблемою, до якої ніхто повністю не готовий. Дорослі повинні мати певні знання, щоб захистити дітей від спілкування, яке може зруйнувати все їхнє життя.

 


Джерело: newca.com 01 березня 2012


Тегизахист прав дітей,   інтернет,   Інтернет,   віртуальне спілкування,   небезпека,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.