Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Перебування в інтернатах шкодить дітям - експерт

 Тривалі, 80-річні дослідження показують, що перебування в інтернатних установах шкодить дітям.

Про це в інтерв'ю для DT.UA заявив Роджер Сінглтон, консультант фонду Lumos. На його думку, завдання Уповноваженого з прав дітей, політичних сил і громадських організацій — допомогти здійснити перехід від інституціонального утримання до розміщення дітей в сім'ї.

"Це займе час. Але в результаті діти будуть щасливими і задоволеними життям. Про це свідчить досвід Lumos як у Великобританії, так і в країнах Східної Європи, а також в Гаїті, Колумбії", - зазначив сер Сінглтон.

Експерт вважає, що важливу роль відіграють різноманітні освітні і соціальні сервіси та послуги.

"Ми знаємо, що інституції дуже шкодять дітям, особливо маленьким. Тому потрібно рухатися настільки швидко, наскільки це можливо, щоб убезпечити дітей", - сказав співрозмовник.

Детальніше про реформування системи дитячих інтернатів читайте в матеріалі Алли Котляр "Деінституалізація, або Як запалити вогник реформи?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

 


Джерело: Дзеркало тижня 11 грудня 2017


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   інтернати,   захист прав дитини,   сімейні форми фиховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.