Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підлітки повинні спати по 7 годин – медики

Дослідження Університету Брігама Янга показало, що нова норма сну для підлітків - 7 годин, інформують Медичні новини.
 
Керівник дослідження Ерік Ейд зазначив, що з віком кількість годин, витрачених на сон, має знижуватися. Так, якщо десятирічній дитині потрібно спати по 9 годин, то 12-річній вісім. «Ми обстежили 1724 учнів початкової та середньої школи, визначаючи, скільки ті спали і як вони вчилися.
 
Виявилося, діти, які спали по 9 годин, гірше вчилися», - сказав він.


Джерело: Вголос 16 лютого 2012


Тегипідлітки,   сон,   здоров'я,   успішність навчання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.