Підлітки Сумщини вчаться жити з допомогою настільних ігор
Команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» продовжує мандрувати Сумщиною, де у селах та містечках проводить для підлітків ігрові заняття циклу «Корпоративні настільні ігри як інструмент взаємодії та розвитку».
Цього разу зустріч відбулась у місті Кролевець. У місцевому Центрі культури Кролевецької міської ради працює ігрова кімната, однак з`ясувалась цікава деталь. Дуже часто у таких просторах є ігри, у які місцеві відвідувачі не вміють грати і не можуть з ними розібратись. Наприклад, у Кролевці лежала новою, не розпакованою і ні разу не зіграною гра «Діксіт». Добре, що наш тренер знає її, навчив учасників правил та показав як грати.
Традиційно зустріч почалась із вправ-криголамів, які допомагають створити доброзичливу атмосферу та підвищити довіру в групі. Далі з`ясувалось, що мало хто із підлітків знає техніки кооперативних ігор, таких як «Світ Громад» та «Хижа планета». Та познайомившись із новими іграми із захватом, ба навіть азартом, включились в процес.
Нагадаємо, що такі ігрові заходи дозволяють поліпшити комунікаційні навички молоді, аналізувати наявні ресурси та шукати партнерів для створення постійно діючого клубу настільних ігор, а також сформувати у підлітків впевненість у тому, що можуть впливати на розвиток своїх громад.
Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.
У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.
Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.
Джерело: Жіночий консорціум України 31 травня 2024