Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Пакистан узявся за розвиток початкової освіти

Влада Пакистану оголосила про запуск програми розвитку початкової освіти для дітей із бідних сімей.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

У рамках програми планується будівництво нових освітніх установ, а також надання матеріальної підтримки батькам дітей, які навчаються в школі.

"Влада країни оголосила про це рівно через місяць після того, як 14-річна активістка і борець за права дівчаток Малала Юсафзай була поранена в голову талібами в долині Сват у Пакистані", - зазначає Бі-бі-сі.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, ООН оголосила 10 листопада "Днем глобальної підтримки" пакистанської дівчинки Малали Юсафзай, важко пораненої талібами за виступ на підтримку освіти для жінок у долині Сват.

Малала Юсафзай привернула увагу громадськості в 2009 році - вона описувала в блозі своє життя в долині Сват, контрольованій талібами. Вона виступала на захист прав дітей і дівчаток. 9 жовтня 2012 року бойовики обстріляли автобус, поранивши 14-річну правозахисницю і ще двох пакистанських школярок. Юсафзай отримала важкі поранення - кулі потрапили дівчинці в голову і в хребет.
 


Джерело: УКРІНФОРМ 11 листопада 2012


Тегизахист прав дітей,   шкільна освіта,   Пакистан,   початкова освіта

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.