Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Німеччина стала лідером серед країн за кількістю неповнолітніх призовників

Німеччина стала лідируючою країною, армія якої має найбільше неповнолітніх призовників. Згідно статистичним даним, у 2011 році їх кількість становила 689 , а в 2015 році збільшилась до 1576. Це на 7% більше від найнятих у минулому році, а саме з 21092 чоловік.

Варто зазначити, що 5 років тому у Німеччині закінчився призов на військову службу. Після цього Бундесвер націлився залучити якомога більше нових рекрутів. Відомо, що країна жадає збільшити свою військову присутність на міжнародному рівні. Одна з цілей Німеччини – боротьба з ІДІЛ.

Так, сімнадцятирічні особи мають право вступати в армію. Для цього необхідна згода батьків. При цьому зброю під час тренувань новоспеченим солдатам не дають. Вони також не можуть брати участь у міжнародних місіях.

Нагадаємо, два роки тому Комітет ООН з прав дітей закликав Німеччину підвищити призовний вік. На що в Бундесвер відповіли, що в країні підтримують «принцип свободи вибору кар'єри».

«Армія - це не тільки безпечна кар'єра, але і «значний роботодавець з великим потенціалом для особистого і технічного розвитку», - відповіли у збройних силах Німеччини.


Джерело: Преса України 11 листопада 2016


Тегиправа дитини,   неповнолітні,   армія,   хаїист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".