Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мотивуємо школярів до здорового способу життя

 Інтерактивно - розважальний захід «Я за здоровʼя» організувала та провела команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» для дітей початкових класів одного із закладів молодшої школи Києва. Захід проводився у межах інформаційної кампанії по правах дітей.

Звичайно, сучасні діти завдяки гаджетам і інтернету мають доступ до великого обсягу інформації. Але завдання дорослих, допомогти дітям розібратися де корисне і правильне, а де зайве, яке слід «відкинути».

Тому завданням команди було з допомогою цікавого заняття на простих прикладах пояснити дітям чому важливо дбати про своє здоров`я, вести здоровий спосіб життя та як це правильно робити.

Про те що заняття було цікавим говорить хоча б той факт, що усі вправи діти ввиконували швидко і правильно. А ще вчителі запросили команду проводити такі інформаційні заходи і надалі. Загалом, як відзначає команда проєкту, взаємна комфортна співпраця завжди дає найкращій результат у роботі.

«Будь яка важлива тема краще сприймається дітьми в інтерактивній формі. Саме тому ми обговорили правильний режим дня з допомогою яскравих картинок. Крім того, діти молодшого шкільного віку краще передають свої думки через малюнок, тому у вправі «Корисні та шкідливі» діти спочатку малювали, а потім залюбки коментували свої шедеври», - зазначила  спеціалістка з прав дитини проєкту Вікторія Василевська.

І, звичайно, інтерактивне заняття для молодших школярів обов`язково включає активні та веселі руханки. Наприклад, для вправи «питання/відповідь» використовується мʼяч. А коли за правильні відповіді діти ще й отримають яскраві інформаційні браслети, то їхній радості немає меж!

На згадку про заняття та щоб не забували дбати про здоров`я, діти отримали яскраву тематичну інформаційну поліграфію.

Нагадаємо, що проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

 Проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 28 жовтня 2024


Тегишколярі,   здоровий спосіб життя,   мотивація

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".