Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мобільні додатки батьківського контролю не захищають підлітків від кіберзагроз

Бажання батьків повністю огородити своїх дітей від онлайн-ризиків є невдалим рішенням. Дослідники з’ясували, що такий підхід заважає підліткам сформувати власні навички для боротьби з кіберзагрозами. Мобільні додатки батьківського контролю, які мають допомогти захистити дітей від кіберхижаків, навпаки, знижують спроможність молодого покоління відповідати на таку небезпеку.

Дослідження Університету Центральної Флориди показує, що використання утиліт батьківського контролю піддає дітей більшому ризику. Підлітки частіше стикаються з небажаним контентом, знущаннями та домаганнями. Причиною є підхід, який використовують подібні програми.

«Батьківський контроль та нагляд асоціюються зі зменшенням проблем та меншим ризиком для підлітків стати жертвою в онлайні, – говорить один із авторів дослідження Аруп Кумар Гош. – Але жоден із цих факторів не корелює з використанням додатків батьківського контролю. Результати показують, що більшість таких програм контролюють роботу в мережі, але мало що роблять для забезпечення безпеки дітей в онлайні».

Висновки науковців підтверджуються іншим дослідженням, в якому проаналізували 736 публічно доступних відгуків підлітків на програми батьківського контролю в Google Play Store. Майже 79% дітей ставили таким утилітам дві або менше зірки з максимальних п’яти. Експерти пояснюють це тим, що такі додатки занадто обмежують свободу дітей, втручаються в їхню приватність. Подібні утиліти також підтримують «ліниве батьківство», яке не покращує комунікацію між батьками та дітьми.

 


Джерело: techtoday.in.ua 06 квiтня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   безпека дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".