Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мобільні додатки батьківського контролю не захищають підлітків від кіберзагроз

Бажання батьків повністю огородити своїх дітей від онлайн-ризиків є невдалим рішенням. Дослідники з’ясували, що такий підхід заважає підліткам сформувати власні навички для боротьби з кіберзагрозами. Мобільні додатки батьківського контролю, які мають допомогти захистити дітей від кіберхижаків, навпаки, знижують спроможність молодого покоління відповідати на таку небезпеку.

Дослідження Університету Центральної Флориди показує, що використання утиліт батьківського контролю піддає дітей більшому ризику. Підлітки частіше стикаються з небажаним контентом, знущаннями та домаганнями. Причиною є підхід, який використовують подібні програми.

«Батьківський контроль та нагляд асоціюються зі зменшенням проблем та меншим ризиком для підлітків стати жертвою в онлайні, – говорить один із авторів дослідження Аруп Кумар Гош. – Але жоден із цих факторів не корелює з використанням додатків батьківського контролю. Результати показують, що більшість таких програм контролюють роботу в мережі, але мало що роблять для забезпечення безпеки дітей в онлайні».

Висновки науковців підтверджуються іншим дослідженням, в якому проаналізували 736 публічно доступних відгуків підлітків на програми батьківського контролю в Google Play Store. Майже 79% дітей ставили таким утилітам дві або менше зірки з максимальних п’яти. Експерти пояснюють це тим, що такі додатки занадто обмежують свободу дітей, втручаються в їхню приватність. Подібні утиліти також підтримують «ліниве батьківство», яке не покращує комунікацію між батьками та дітьми.

 


Джерело: techtoday.in.ua 06 квiтня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   безпека дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".