Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ми завершили реалізацію ще одного проєкту

 

Жіночий консорціум України завершив реалізацію проєкту «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні», який тривав рівно рік. Його останнім акордом стало дооблаштування бомбосховищ в громадах, де працював проєкт.

Для них закуплені книжки та іграшки, розвиваючі ігри і матеріали для творчості, пазли та розмальовки, розвиваючі настільні ігри, а також різноманітні канцтовари – всього 25 найменувань.

Щоб підсумувати загальні результати роботи команди за останні 12 місяців, коротко згадаємо якою різноплановою та великою була діяльність проєкту:

·       Ремонти та облаштування просторів дружніх до дітей і молоді, а також бомбосховищ в локаціях проєкту. Проєкт залишає громадам сучасні, комфортні приміщення для занять і відпочинку дітей.

 

·       Різноманітні тренінги для фахівців команди, партнерських організацій, освітян, психологів і батьків, під час яких вчились захищати права дітей, дізнавались про позитивне батьківство та мінну безпеку.

 

·       Індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами, під час яких діти могли вчитись і розвиватись відповідно до своїх можливостей, а батьки – отримували поради щодо підтримки своїх дітей.

 

·       Творчі толоки для освітян і батьків в локаціях проєкту за результатом яких в громадах залишаться яскраві панно-фотозони, створені власними руками.

 

·       І, безперечно, найбільшим пластом проєкту були системні заняття з дітьми. Фахівці команди проєкту допомагали школярам різного віку долати освітні втрати і прищеплювали любов до навчання, проводили заняття для інтелектуального та фізичного розвитку дітей, надавали психологічну підтримку, вчили дітей боротися зі страхами, відкривали таємниці природи і всесвіту, навчали прийомам резильєнтності і просто робили життя дітей яскравим та цікавим!

Нагадаємо, що у межах проєкту у Чернігівській області працювало три  простори дружніх до дітей та молоді, а також дві мобільні бригади, що надавали послуги у прикордонних населених пунктах.  

Головним завданням проєкту було зробити навчання та розвиток дітей Чернігівщини безпечним та доступним.

Команда проєкту разом з дітьми щиро дякує Street Child Ukraine та Гуманітарному фонду для України за підтримку українських дітей у складні часи війни, за розуміння і плідну співпрацю. За українською традицією доземно вклоняємося вам, колеги!!!


Джерело: Жіночий консорціум України 31 березня 2025


Тегидіти,   Діти,   звіт,   проєкт,   Звіт,   завершення

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.