Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Маски й термометри: як складатимуть «карантинне» ЗНО

Температурний скринінг буде обов'язковою умовою участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

Про це під час онлайн-вебінару "Вакцинація від COVID-19 для освітян" повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко.

“Цьогоріч на нас накладаються додаткові зобов'язання щодо забезпечення правильних умов проведення ЗНО. Як і минулого року ми будемо пропонувати учасникам вимірювати температуру. Це буде обов'язковою умовою участі в ЗНО як для учасників, так і для працівників пунктів тестування. Також учасники мають використовувати засоби індивідуального захисту, приміщення будуть дезинфікуватися спеціальним чином, допуск до приміщень пунктів ЗНО відбуватиметься в певні періоди, що дозволить зменшити кількість соціальних контактів”, - розповіла Вакуленко.

Вона наголосила, що в цьому році як працівники пунктів тестування, так і учасники повинні мати свої маски або респіратори у необхідній кількості та індивідуальні санітайзери.

Минулого року такими засобами процес ЗНО забезпечували партнери МОН НАК “Нафтогаз”, Посольство Швейцарії в Україні, ЮНІСЕФ.

Цьогоріч держава забезпечує фінансування закупівлі засобів дезінфекції для підготовки пунктів ЗНО.

На ЗНО зареєструвалося майже 390 тис. осіб. Згідно з планом вакцинації зараз триває щеплення від COVID-19 працівників освіти, які будуть долучені до процесу організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Вакцинувати їх планується вакциною CoronaVac китайського виробника Sinovak. Станом на 21 квітня в Києві було провакциновано 1100 освітян, які залучені до проведення ЗНО. Також уряд перерозподілив субвенцію у сумі 20 млн грн на забезпечення ЗНО засобами захисту.


Джерело: УКРІНФОРМ 23 квiтня 2021


Тегиправа дитини,   освіта,   ЗНО,   карантин,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми