Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікування аутизму: як не попастися в "лапи" шарлатанів

Аутизм не лікується, його можна тільки подолати. І батькам слід пам'ятати, що на їх біду можуть "злетітися" різні шарлатани. Вас має насторожити опис ліків, які "можуть миттєво вилікувати вашу дитину": аутизм - це не застуда і не бронхіт, він тільки піддається корекції.

Кращі ліки

Іноді ліки використовуються для усунення деяких симптомів на початковому етапі лікування (і то не в кожному випадку). Але в будь-якому випадку ліки ефективні тільки в комплексі з психолого-педагогічною корекцією, яка відіграє найважливішу роль в компенсації цього стану.

Не витрачайте даремно сил і засобів: як можна швидше звертайтеся до таких фахівців, як дефектолог, логопед, психолог, арт-терапевт, ігротерапевт. І не думайте, що фахівці зроблять все: їх заняття побудовані таким чином, щоб залучити батьків в корекційний процес. Педагоги лише задають ритм, а батьки вдома продовжують "лікування", виконуючи всі інструкції і вказівки фахівців. Діти з аутизмом навчаються - пам'ятайте це і не вірте, якщо вам кажуть протилежне.

Перш за все - дитина

"І все-таки наш" - так називається розповідь Рея Бредбері, яка, як вважають в колах, причетних до проблеми аутизму, оповідає саме про особливий дитини. Вона народилася абсолютно здоровою, але в іншому вимірі, а тому навіть своїм батькам здається зовсім не схожою на звичайних дітей.

Те ж саме відбувається і з малюком з РДА (синдром раннього дитячого аутизму). Незважаючи на можливі прояви агресії, нерозуміння звичайних речей, це, перш за все, дитина - зі своїм дитячим світом, щирими очима і правом на завтрашній день. Ваша дитина. І завдання дорослих - допомогти всім особливим дітям опинитися з нами в одному вимірі, подарувати їм нашу турботу і надію на нормальне майбутнє.

Аутизм і вакцинація: міфи і реальність

Зв'язки аутизму і вакцинації - тема, яку активно обговорюють і фахівці, і прості люди. Одні впевнені, що вакцина може викликати розлади аутистичного спектру, інші вважають, що це абсолютно не пов'язані між собою фактори. Останнім часом вчені схиляються до того, що вакцинація не викликає аутизм, але може спровокувати його прояви, якщо дитина народилася особливою, але ознаки аутизму у неї не були виражені.

Щеплення - це завжди навантаження на імунну систему, тому бувають випадки, коли воно може спровокувати посилений прояв раніше не зовсім помітних процесів. Без вакцинації аутизм все одно проявиться, просто, можливо, пізніше. І не факт, що в цьому випадку корекція буде більш успішною.


Джерело: Gazeta.ua 30 березня 2016


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   здоров'я дітей,   аутизм

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.