Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікарі розповіли, чому діти повинні спати окремо

Дослідники розповіли про переваги і недоліки дитячого сну малюків у віці до одного року окремо від батьків.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, які сплять в окремій кімнаті, швидше і легше засинають, передає Ukr.Media.

Більш того, їх сон міцніше і вони рідше прокидаються серед ночі для того, щоб поїсти. Дослідники також вважають, що діти, які сплять окремо, вчаться самостійно заспокоюватися.

Про це свідчать результати анкетування, проведеного серед 6236 сімей з дітьми від шести до 12 місяців з США, Австралії, Бразилії, Канади, Великобританії та Нової Зеландії.

Однак безсумнівна перевага сну в кімнаті з батьками полягає в тому, що це істотно знижує ризик смерті.

Втім, така заява суперечить основоположним рекомендаціями американської академії педіатрії, яка рекомендує спільний сон (в одній кімнаті) до досягнення дитиною віку як мінімум шести місяців. Вважається, що це зменшує ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС).

Як прокоментувала результати дослідження педіатр Лорі Фельдман-Вінтер, якщо дитина минув віковий поріг для СВДС, то батьки повинні самі вирішувати, що краще для їх сім'ї - спільний або роздільний сон.

"У всякому разі, якщо сон в окремих кімнатах допоможе краще виспатися мамі з татом чи поспати на годину довше, то воно того варте", - додала педіатр.

 


Джерело: ukr.media 06 вересня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.