Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Кожен четвертий вчитель країни стає жертвою булінгу – статистика

Результати просто приголомшили – 96% українських вчителів потребують психологічної та юридичної підтримки.

Зазвичай українських вчителів непокоять складні стосунки з батьками учнів, професійне вигорання та низькі зарплати, повідомляють на сайті проекту Pro.Школу.

Керівниця проекту Юлія Пилипко зауважила, що кожен другий вчитель на роботі взаємодіє зі складними учнями.

Якщо світ швидко підлаштовується під технології та зміни, то школа – ні. Реформа НУШ стала першим кроком до нової освіти, до кращого діалогу вчителя з учнями. Але вона не врахувала всі інтереси вчителів,
– наголосила Пилипко.

Серед головних проблем, які турбують викладачів:

• незрозуміла реформа;
• стосунки з батьками;
• затримка зарплати;
• атестації;
• неоплачувані заміни колег;
• булінг.

За словами Пилипко, якщо не змінити ситуацію сьогодні, не надати вчителям підтримку, то рівень непорозуміння між дітьми та вчителями буде зростати, а значить повага до професії падатиме.

Щодо булінгу, від якого потерпає кожен четвертий, практично 90% учителів мають прізвиська. А на кожному другому уроці діти можуть ігнорувати завдання або прохання наставника. Булінг – це не завжди відверта лайка чи агресія. У наш час значна частина знущань оселяється в інтернеті. Вчителі потерпають від таких видів булінгу:

Кібербулінг.
Відкрите цькування та конфлікт.
Приховане цькування та шеймінг.
Пресинг.
Дослідники прийшли до висновку, що вчителі не зможуть втілити всі корисні новації реформи НУШ, а рівень освіти не зміниться, доки вчитель страждає на роботі й не може реалізувати свій потенціал та вчити дітей.

 


Джерело: pershij.com.ua 27 серпня 2019


Тегиправа дитини,   вчителі,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми