Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай заохочуватиме принцип "одна сім'я - двоє дітей"

У Китаї в неділю прийняли історичне рішення, схваливши поправки до закону, якими всім парам дозволили мати двох дітей.

Про це повідомляє Сіньхуа.

"Держава заохочує пари до народження двох дітей", - йдеться у переглянутому законі про народонаселення і планове дітонародження, схваленому на черговій сесії Постійного комітету Всекитайских зборів народних представників.

Відзначається, що новий закон почне діяти з 1 січня 2016 року.

Раніше соціологи прогнозували, що 100 млн китайських сімей скористаються правом народити другу дитину.

Політику "одна сім'я - одна дитина" запровадили в Китаї в 1979 році через економічні проблеми. Для сімей, які порушили це правило, діяли штрафи і суворі відрахування на службі.

Втім, в останні роки обмежувальні заходи поступово послаблювалися. У 2013 році влада Китаю дозволила заводити другу дитину тим сім'ям, в яких обоє батьків є єдиними в своїй родині. Пізніше право народити другу дитину отримали сім'ї, в яких в одного з батьків не було рідних братів і сестер.


Джерело: NEWSru.ua 28 грудня 2015


Тегидіти,   Китай,   демографія,   Діти

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".