Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай має намір прийняти "політику двох дітей"

Старіння населення і пов'язані з цим проблеми спонукали Китай переглянути закон, який стверджував, що більшість сімей може мати тільки одну дитину, пише The Guardian.

35 років тому в Китаї були прийняті "драконівські" правила контролю над народжуваністю, які стали причиною мільйонів вимушених абортів і створення демографічної "бомби уповільненої дії". Тепер Пекін може дозволити сім'ям мати по дві дитини.

Нові правила можуть бути реалізовані вже до кінця року, заявило джерело в уряді. Демограф з Шанхайської академії соціальних наук Лян Жонтанг заявила, що політика однієї дитини "має бути давно скасована".

"Основною проблемою є не те, що сім'ї не можуть народжувати більше однієї дитини. Мова йде про репродуктивну свободу. Мова йде про базові права людини. В минулому уряд не зрозумів сутті питання", - додала вона.

Пекін запровадив політику однієї дитини в 1980 році, швидко змінив правила, стверджуючи, що закон, що дозволяє мати двох дітей, буде узгоджений до кінця року.

"Для народження другої дитини для сімейних пар в країні немає ніяких графіків", - затверджує Національна комісія охорони здоров'я і планування сім'ї.

Професор демографії в Пекінському університеті Лу Цзехуа повідомив Global Times, що зміни в законодавстві ймовірно з'являться в наступному році.

Демограф Лян Жонтанг каже, що на прийняття рішення про дозвіл мати двох дітей очевидно вплинуло зростаюче суспільне неприйняття законів в області планування сім"ї. Причиною тому є Інтернет, до якого мають доступ майже 650 млн китайців.

Експерти попереджають, що населення Китаю стрімко старіє, а кількість працездатного населення скорочується. За оцінками ООН, до 2050 року населення Китаю зросте на 440 млн осіб. Однак кількість населення працездатного віку - особи віком від 15 до 59 - знизилася на 3,71 млн у минулому році: тенденція, яка, як очікується, продовжиться.

Раніше Morgan Stanley передрік економіці Китаю спад в найближчі роки.

Повідомлялося, що економіка Китаю сповільнила зростання вперше з 2009 року. Раніше офіційні представники КНР відмовилися визнавати Піднебесну найбільшою економікою у світі.

7 липня стало відомо, що китайська фондова біржа обвалилася, а втрати скали близько трьох трильйонів доларів. Критична ситуація виникла через маржинальну торгівлю, або використання боргів для покупки цінних паперів.

Влада КНР намагалися стабілізувати основні показники, скуповуючи акції компаній з високою ринковою капіталізацією, скорочуючи первинне публічне пропозицію і зменшивши торговельні збори. Але все це не спрацювало.

Пізніше Пекін почав масово скуповувати знецінені акції через обвал фондової біржі. Хоча зазвичай вона лише дає позики брокерам, щоб підтримати маржинальне кредитування. Банк також виділив 41,8 мільярдів доларів кредиту брокерам, щоб вони могли купувати частки, які інвестори намагаються якомога швидше продати.


Джерело: Дзеркало тижня 24 липня 2015


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   Китай

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.